Ранкові звички багатих та успішних людей — вони допоможуть вам стати успішнішими і багатшими

Деякі з нас починають день з дзвінка будильника, великої чашки кави і швидкої перевірки електронної пошти. Але якщо ви проаналізуєте ранкові звички багатих та успішних людей, то виявите, що саме цього вони не роблять, інформує Ukr.Media.

Ці ранкові звички успішних людей допоможуть вам почати свій день зосереджено і бути продуктивнішим.

Відмовтеся від будильника

Генеральний директор Amazon Джефф Безос прагне спати по 8 годин кожну ніч. Також Безос є затятим прихильником того, щоб прокидатися природно, без будильника.

Опра Вінфрі теж прокидається сама. У своєму щоденнику здоров'я вона пояснила, як встановлює свій внутрішній годинник:

"Я ніколи не ставила будильники, я не вірю в них. Вони турбують! Я прокидаюся зазвичай між 6:02 та 6:20, тому що мої собаки привчені виходити на вулицю приблизно в цей час. Моя перша думка вранці: О, я жива. Дякую!"

Аріанна Хаффінгтон дотримується аналогічного розпорядку. За даними Національного фонду сну, ранній час відходу до сну дозволить вам виспатися. 8 годин — рекомендована кількість сну для більшості дорослих. Це також забезпечує Хаффінгтон, що вона прокидається природно без будильника.

"Просто подумайте про визначення терміна «будильник» (англ. Alarm — тривога), тривога — раптовий страх або тривожне очікування, спричинене усвідомленням небезпеки".

Такий початок дня створює потік гормонів стресу та адреналіну, оскільки наше тіло готується до небезпеки. Не найкращий спосіб розпочати день!

Не поспішайте одразу пити каву

Може здатися логічним вибором насамперед випити чашку кави вранці. Проте експерти зі здоров'я вважають, що вода краща. Після кількох годин сну порція води в першу чергу допоможе відновити нестачу рідини в організмі, що сприяє травленню та прискорить обмін речовин. Вода є важливим елементом живлення. І від неї залежить робота органів та тканин вашого тіла. Оскільки ваше тіло регулярно втрачає воду, вам необхідно компенсувати ці втрати, щоб уникнути зневоднення.

Актриса та автор книг про здоровий спосіб життя Кемерон Діаз дотримується такої практики:

"Дуже важливо розпочинати свій день із великою кількістю енергії. Для мене ранок починається з підйому, чищення зубів та пиття води — я випиваю одразу літр води".

Склянка води оживить вас, допоможе вам почуватися впевненіше і підготуватися до майбутнього дня.

Почніть активно рухатися

Ранкові вправи є щоденною звичкою багатьох успішних лідерів. Акторка Гвінет Пелтроу, каже, що вона тренується щоранку після перевірки електронної пошти.

Співзасновник Microsoft та філантроп Білл Гейтс під час ранкових тренувань на біговій доріжці любить виконувати кілька завдань одночасно, переглядаючи фільми.

Нікі Леондакіс, генеральний директор бренду розкішного способу життя Equinox, регулярно займається ранковою йогою:

"Я завжди знав, що треба бути фізично здоровим та сильним, щоб бути психічно здоровим та наполегливим. Усе це взаємопов'язане".

Зведіть до мінімуму прийняття рішень

Іноді найкращий спосіб продуктивного ранку це почати напередодні ввечері. Багато успішних людей готуються до наступного дня з вечора, тому що це дозволяє почати ранок з осмисленої роботи без відволікань. Колишній генеральний директор American Express Кеннет Шено завершує вечори тим, що записує три справи, які він хоче виконати наступного дня.

Ведуча Барбара Коркоран складає список справ перед тим, як залишити офіс увечері. Наступного дня вона оцінює завдання по важливості: A, B або C.

"А це те, де знаходиться золото, що рухатиме мій бізнес вперед і приносити мені гроші".

Складання списку справ наприкінці робочого дня ефективніше за часом — ви пам'ятаєте що важливо. Також це знижує ранковий стрес і знаменує остаточне завершення роботи, що призводить до більшого балансу між роботою та особистим життям.

Поставте собі це питання

Саморефлексія вранці допоможе вам успішно налаштувати весь день на успіх. Мабуть, ніхто не зрозумів цього краще, ніж Стів Джобс. Занадто часто ми живемо на автопілоті. А пізніше розуміємо, що втратили з уваги наші цінності, цілі та захоплення. Стів Джобс уникав цього сценарію. Він ставив собі одне фундаментальне питання перед дзеркалом щоранку:

"Якби сьогодні був останній день у моєму житті, хотів би я зробити те, що маю намір зробити сьогодні? Якщо відповідь буде негативною протягом надто довгого часу поспіль, я знаю, що мені потрібно щось змінити".

Це питання для усвідомленості геніальне. Уявіть, що ви прокидаєтеся щоранку, не бажаючи виконувати свою роботу. І відчуваєте це місяцями чи роками поспіль. Якщо ви день у день відповідаєте на це питання негативно, мабуть, час щось міняти в роботі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *