В які дні тижня прикмети не рекомендують влаштовуватися на роботу

Процес працевлаштування досить складний і нервовий. Це розуміють всі люди, тому вони починають панікувати, метушитися, переживати, коли потрібно шукати місце роботи, інформує Ukr.Media.

Індивіди намагаються ретельно готуватися до кожної співбесіди, продумувати, що вони будуть говорити, як будуть відповідати на питання. Також враховуватися будуть і найдрібніші фактори, які можуть вплинути на успіх в пошуку роботи, наприклад, фаза Місяця, місячна доба, магнітні бурі.

Так, все це може впливати на підсумки співбесіди. Але найважливішим фактором є не все перераховане, а день, в який людина відправляється на інтерв'ю. Про те, в який день тижня, до якого результату індивіду варто готуватися, буде розказано далі.

Понеділок

Цей день всі вважають найважчим, тому вважають за краще не зустрічатися в даний період з потенційним наймачем. Але так люди роблять даремно. У понеділок велика ймовірність того, що в професійній сфері відбудуться зміни на краще. А це означає, що отримати відмову в працевлаштуванні навряд чи доведеться.

Вівторок

Шукати нову роботу в цей день не рекомендується, оскільки ймовірність отримати відмову занадто велика. Якщо на інтерв'ю все ж потрібно йти, людині варто надіти червоний одяг. Це підвищить її шанси на успіх. Якщо вона буде швидко і чітко відповідати на всі питання, то вона напевно зможе справити приємне враження на потенційного роботодавця.

Середа

Працевлаштуватися в цей день досить просто. Людина без проблем пройде будь-яку співбесіду, зможе сподобатися тому, хто буде її проводити. Якщо вона вибере одяг легкого стилю, то її точно приймуть на бажану посаду.

Четвер

Це день теж вважається сприятливим для співбесіди з майбутнім керівником. У четвер можна надягати будь-який одяг, оскільки на успіх це ніяк не вплине. Важливо лише під час співбесіди зробити акцент на своїй кваліфікації, на отриманій освіті. Тоді роботу точно вдасться отримати.

П'ятниця

Не можна сказати, що працевлаштуватися в цей день нереально. Але в п'ятницю, щоб інтерв'ю пройшло добре, зовнішній вигляд потрібно довести до досконалості. Дамам варто піти в салон краси, привести себе в порядок. Чоловікам, можливо, доведеться купити нову сорочку або піджак.

Субота

На цей день рідко, але все ж призначають співбесіду. Пройти її вдасться, але необхідно віддати перевагу старим речам, побути консерватором. Якщо дотриматись цих рекомендацій, то ймовірність отримання навіть керівної посади буде велика.

До співбесіди в будь-якому випадку потрібно готуватися. А правильно обраний день тижня для походу на нього лише збільшить шанси на успіх, зробить можливим швидке і легко проходження інтерв'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *