Уроки фінансової грамотності, які зроблять нас багатими та щасливими

Гроші мають звичку "збігати" з гаманців своїх господарів, якщо ті не вміють з ними правильно поводитися. Гроші накопичуються і швидко примножуються у тих, хто має фінансову грамотність, інформує Ukr.Media.

Пропонуємо нижче поговорити про уроки фінансової грамотності, які здатні кожного з нас зробити багатим та щасливим.

Багатство не падає з неба

Навіть із найважчої фінансової ситуації є кілька різних виходів. Але ми їх не помічаємо, тому що судомно намагаємося знайти «чарівну таблетку», здатну миттєво збагатити нас (попутно позбавивши всіх проблем з грошима).

Рішення полягає в тому, щоб запланувати у своєму календарі час для послідовних дій зі створення свого багатства. Як варіант, зайнятися бізнесом (своїм або купити частку в чужому). Бізнес — це перевірений засіб, за допомогою якого люди стають дуже багатими.

Багатство: воно зовсім інше

Справжнє багатство «не піднімає галасу». Воно приховано від сторонніх очей, оскільки «запаковано» в активи, які працюють день і ніч (приносячи дохід своїм власникам).

Пафосні мільйонери, зазвичай, зовсім не мільйонери. Вони лише «ситі» та «добре упаковані» в модні бренди, дорогі авто тощо. Гарні брязкальця не приносять дохід, а лише витягують гроші з кишень своїх господарів.

Банківські депозити

Там ми зберігаємо свій резервний фонд. Наші заощадження допомагають нам підтримувати своє «фінансове здоров'я». І дозволяють нам безтурботно спати ночами.

Але якщо ми хочемо, щоб наші гроші зростали (швидше за інфляцію), то ми повинні змусити їх «працювати».

Індексні фонди

Купуючи індексні фонди, ми стаємо співвласниками найбільших компаній, що працюють у різних галузях. Тим самим ми купуємо собі «шматочок» світової економіки і ростемо разом.

Американський мільярдер Уоррен Баффет заповів дружині після своєї смерті вкласти всі кошти в біржовий фонд ETF S&P 500 і жити на своє задоволення.

Створення багатства (портфеля дохідних активів) засноване на терпінні

Терпіння для того, щоб наші гроші встигли зрости. Терпіння для щомісячних інвестицій. Терпіння для планомірного розвитку своїх профофесійних компетенцій.

Чекайте, що іноді все йтиме дуже-дуже повільно: 5 років, 10 років, 20 років. Адже «бути багатим» — це назавжди.

Як тільки ви спробуєте швидко заробити гроші, ви зруйнуєте фундамент свого багатства. Багатство «приходить» повільно, бо нам треба встигнути дуже багато чого навчитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *