5 фраз, які не можна вимовляти, щоб не притягнути бідність і невдачі

Бідність і проблеми з роботою, грошима — це результат наявності негативних програм у вашій свідомості. Найчастіше ці програми формуються через те, що ми вимовляємо фрази, які налаштовують нас на проблеми і невдачі, інформує Ukr.Media.

Експерти раніше вже розповідали про те, наскільки велика сила слова і думки. Якщо ви хочете стати успішними, то пам'ятайте, що сказане завжди стає дійсністю. Говоріть про себе як про успішну людину, щоб залучити удачу і гроші у своє життя. Також не вимовляйте фрази, описані далі.

"Я не зможу»

"Я не зможу розбагатіти", "я не зможу це зробити", "я не зможу вирішити проблему" і так далі. Навіть ті люди, які багато працюють, навряд чи стануть багатими, якщо будуть вимовляти подібні фрази і думати так про себе. Фактично, будь-яка людина може зробити все, що забажає. Це лише питання віри і навичок, причому друге не так важливо, як перше. Коли ви говорите "я не зможу", ви ставите на собі і своїх успіхах жирний хрест. Фінансові успіхи в такому випадку стають чимось недосяжним, адже ви самі себе в цьому переконуєте.

"Це не гроші"

Часто люди кажуть: "Та що там ці двісті гривень. Це ж не гроші". Тут важлива не тільки магічна складова фрази, яка полягає в тому, що ви знецінюєте гроші і свою працю, якою їх заробляєте. Тут важливо також пам'ятати і про те, що сто, п'ятдесят, двісті гривень — це теж гроші. Якщо ви занадто легко ставитеся до таких сум, то спробуйте їх відкладати — складайте їх в одне місце, щоб зрозуміти, що велике завжди складається з малого. Без одної гривні немає мільйона, тому при підрахунках важлива навіть гривня.

"Мені це не дано"

Тут сенс приблизно той же, що і у випадку з "я не можу". "Мені не дано стати керівником", — кажуть багато людей, навіть не підозрюючи, що у них для цього є всі навички. "Мені не дано заробити багато грошей", — так кажуть ті, хто поставив на собі хрест. Якщо ви самі говорите, що вам цього не дано, значить ніщо не в силах виправити це. Не кажіть, що вам не дано заробляти багато. Можливо. що ви просто не розкрили свій потенціал, або не знайшли ту саму справу, яка вас би надихала.

"Щастя не в грошах"

Ви хочете заробляти багато і бажаєте бути багатими, а тоді говорите, що щастя не в грошах. Щастя багато в чому залежить саме від фінансових успіхів, а не від чогось іншого. Багаті люди щасливі, тому що вони спокійні за своє майбутнє. У них є кошти на відпочинок, розваги, дозвілля, лікування. "Щастя не в грошах" — це фраза людей, які або дійсно не потребують багатства, або просто бояться собі зізнатися в тому, що їм потрібні гроші.

"У мене немає грошей"

Багато людей не помічають, наскільки часто говорять подібну фразу, коли їм не вистачає на щось. Якщо у вас в цей момент немає можливості щось придбати, то так і говорите: "я зараз поки не можу це купити". У жодному разі не кажіть "у мене немає грошей", оскільки Всесвіт сприймає це буквально, через що слабшає зв'язок з центром достатку, руйнуються фінансові потоки навколо вас.

Якщо ви хочете притягувати фінансову удачу, користуйтеся відповідними талісманами, а також дотримуйтесь простих законів світобудови, які допоможуть вам досягти багатства.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *