Англійський психолог розповів, як працювати менше, а заробляти більше

Всім нам хочеться працювати менше, але отримувати за це стільки ж грошей. Англійський експерт з Брайтонського університету провів дослідження і прийшов до висновку, що це можливо. Зберегти продуктивність, працюючи менше, не так складно, як здається, інформує Ukr.Media.

Правильна постановка цілей

По-перше, перед вами повинна стояти якась велика та амбітна мета, якої немає в інших. Проблема лише в тому, що потрібно скласти план з її здійснення, адже саме по собі бажання стати багатим і успішним — це ще не мета.

Потрібно розбити її на багато підзадач — це і є другий крок. Коли людина піднімається по сходах, вона не стає відразу на найвищу сходинку. Вона робить маленькі кроки, але йде вгору. У вас повинно бути те ж саме. Велику мету потрібно розбити на кілька маленьких кроків. Коли хтось працює без мети, його продуктивність знижується на 20-30 %, що дуже багато.

Не слухайте стереотипні поради

Дуже багато людей, включаючи наших рідних, говорять нам, що головне в житті — це народити дитину, одружитися або вийти заміж, знайти стабільну роботу і так далі. Багато порад стосуються безпосередньо роботи.

Дослідження брайтонського вченого показали, що якщо людина живе так, як хочеться її, це підвищує рівень щастя. Якщо людина працює там, де її подобається, це допомагає працювати менше, а виконувати більше, що приносить в результаті більше грошей.

Встановлюйте дедлайни

Багато хто помічав, що коли час підтискає, ми починаємо працювати набагато продуктивніше. Якщо нам кажуть зробити щось до вересня, хоча зараз травень, ми відкладаємо це до останнього, поки не доводиться включатися в роботу.

Потрібно ставити собі дедлайни і складати розклади заздалегідь: "почати роботу над проєктом до середи", "здати проєкт через два дні" і так далі. Потрібно ставити себе в ці рамки, інакше можливість лінуватися і прокрастинувати призведе до великих тимчасових витрат.

Поєднуємо приємне з корисним

Наприклад, на роботі попросили підвищити свій професійний рівень, прочитавши книгу. Зовсім не обов'язково читати її у вільний час. Можна завантажити аудіокнигу і слухати її під час тренувань, бігу, в пробці. Подібний підхід допомагає економити час і ставати продуктивнішими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *