Через ці 4 причини вам можуть не відповідати після проведеної співбесіди

Дуже часто претенденти зіштовхуються з проблемою, яка може похитнути впевненість навіть найкращого професіонала — потенційний роботодавець мовчить. Причому співбесіда могла минути просто відмінно, однак, телефон "мовчить" і у такій ситуації не зовсім зрозуміло, як діяти — шукати новий варіант або ж чекати далі. Ми вирішили розібратися, у чому ж може бути причина такої неоднозначної реакції компанії, інформує Ukr.Media.

"Вас багато, а я одна"

Дуже часто головною причиною, через яку доводиться чекати на заповітний дзвінок, стає потік потенційних співробітників, і впоратися з напливом людей може бути нелегко, особливо якщо компанія не дуже велика і ейчарів небагато. Сьогодні світ розвивається дуже стрімко, а це означає, що розглядати кандидатів доводиться максимально прискіпливо. Якщо вірити статистиці, ейчари можуть витратити майже місяць, щоб знайти людину лише на одну позицію, тож ви легко можете уявити, що відбувається у величезних міжнародних компаніях, де працюють тисячі співробітників. Будьте терплячими і не думайте про негативний результат.

Можливо, зараз не до вас

Трапляється й таке, що компанія займається вирішенням своїх внутрішніх питань, які можуть безпосередньо стосуватися і розгляду вас на запитувану посаду. Може статися й таке, що одразу після вашої співбесіди у компанії почне різко скорочуватися бюджет і найм нового співробітника стане просто неможливим. Таке відбувається не дуже часто, але до цього потрібно бути готовими. Природно, ейчари дуже рідко розповідають претендентам про проблеми фірми, тож розраховувати на розгорнуте пояснення не варто. У будь-якому випадку пробуйте шукати далі, не чекаючи на заповітний дзвінок.

Вам передзвонять… але не зараз

Недостатньо володіти усіма необхідними професійними якостями, більшість ейчарів зчитують додаткову інформацію, яка необхідна для прийняття вас на посаду. Ви не можете знати особливості свого потенційного керівництва, про них знають лише ейчари, вони нерідко приймають рішення щодо того, чи зійдетеся ви з майбутнім керівником. Дуже часто трапляється, що ідеальний кандидат у професійній області, може "провалитися" під час особистої зустрічі. У такому разі вас можуть не повністю списати з рахунків, а відправити у резерв, але чекати іноді доводиться дуже довго.

Чекають на відповідь від керівника

У великих компаніях співбесіди проводяться у кілька етапів, останнім з яких стає зустріч з керівником. Зазвичай, керівництво у топ-компаніях має дуже мало вільного часу, навіть на вирішення таких важливих питань, як розгляд кандидатів на посаду у штаті компанії. Іноді доводиться чекати близько тижня, і це зовсім не означає, що про вас забули. Однак у таких випадках ейчари практично завжди попереджають усіх кандидатів, які успішно пройшли співбесіду про те, що залишився останній пункт — особиста бесіда з керівником. У такій ситуації намагайтеся не дошкуляти компанію дзвінками, і чекайте на запрошення на інтерв'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *