Як налаштуватися на роботу після свят: корисні поради

Новорічні вихідні — найтриваліші у році. Вони дозволяють забути про робочий графік, довго спати, багато відпочивати і розважатися. Після цього досить складно повернутися у робочі будні. Зробити це буде набагато легше, якщо заздалегідь підготувати себе і грамотно вибудовувати робочий процес. Ось кілька порад, які у цьому допоможуть, інформує Ukr.Media.

Завчасно поверніться у робочий ритм

За кілька днів до виходу на роботу згадайте про свій звичний робочий ритм і спробуйте у нього повернутися. Вчасно вставайте, не дозволяйте собі весь день ходити у піжамі, плануйте і складайте список справ. Така "репетиція" допоможе повернутися у робочий графік без зайвого стресу.

Продовжіть собі свято

Різкий перехід від святкової ідилії до роботи часто вводить людей у зневіру. Це своєю чергою може позначатися на якості роботи. Продовжіть для себе свято. Наприклад, візьміть на робоче місце милу дрібничку, яка буде піднімати настрій і нагадувати про те, що свято досі ще з вами. Не варто з першого дня брати їжу у контейнерах, краще сходіть пообідати у найближче кафе, прогуляйтеся містом під час обідньої перерви, якщо є така можливість, або після роботи. Міські вогні, сніг і дітлахи, що бігають, піднімуть вам настрій.

Не намагайтеся зробити усе й одразу

Можливо, поки вас не було на роботі, накопичилося чимало справ. Перш ніж намагатися охопити їх усі й одразу вже у перший день, приділіть час тому, щоб продумати і розставити пріоритети. Визначте ступінь важливості кожної справи і розставте їх у своєму списку у відповідному порядку. Деякі завдання, можливо, необхідно виконати одразу, але є й ті, що можуть кілька днів почекати.

Відкладіть глобальні цілі

Спробуйте у перші тижні після святкових вихідних не ставити перед собою глобальні цілі. Думки про те, як цілий рік потрібно буде працювати, щоб їх досягти, можуть лише пригнічувати. Набагато краще поставити кілька короткострокових цілей і найближчими тижнями порадіти тому, що вам вдалося їх досягти.

Не беріться одразу за рутинну або занадто складну роботу

Почніть процес підготовки до неї. Виконуйте завдання від простого до складного. Підготовка, швидше за все, поступово перейде у виконання, але без тяжких почуттів і зайвого стресу. Спробуйте чергувати роботу з короткими перервами. При цьому під час перерви намагайтеся зовсім не думати про роботу. Це допоможе перемикнутися, розслабитися і не відчувати, що завдання, які перед вами поставлені, тиснуть непідйомним вантажем.

Поділіться враженнями з колегами

Поділіться своїми враженнями з колегами і дізнайтеся, як відпочинок минув у них. Причому, краще це зробити усім колегам, зібравшись за одним столом під час обідньої перерви. Це допоможе створити на робочому місці гарний настрій.

Дозвольте собі помріяти

Звичайно, свята лише щойно закінчилися, і прийшов час думати про роботу. Але у будь-якої роботи має бути мета. Можливо, ви хочете вирушити у подорож або зробити дорогий подарунок коханій людині. Саме для цього й потрібна робота. Вона — засіб досягнення вашої мрії. І чим конкретнішою є мрія, тим більшим є стимул виконувати свою роботу якісно, навіть якщо не хочеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *