Як покращити свій фінансовий стан за допомогою дрібних грошей

До дрібних грошей зазвичай ставляться зневажливо, але якщо їх правильно зберігати, можна залучити у будинок багатство і достаток. Потрібно відзначити, що останнім часом люди дедалі частіше розраховуються картками, однак і готівкові гроші є у побуті. Великі купюри швидко йдуть з гаманців, а ось дрібні можуть залишатися там місяцями, інформує Ukr.Media.

Що робити з дрібними грошима, щоб залучити фінанси

Дрібні монети краще не залишати у будинку, інакше вони притягнуть лише негаразди. Однак якщо зберігати їх потрібним способом, можна залучити у домівку фінансовий добробут і достаток.

З монет може вийти гарний оберіг. Якщо їх небагато, одну потрібно покласти під килимок біля входу, щоб сторонні її не бачили. Також монети можна тримати на столі під клейонкою.

У гаманці зберігається одна монетка для успіху, але вона має бути особливою. Наприклад, ювілейною, або такою, яка була подарована близькою людиною. Якщо дрібних грошей багато, не можна допускати, щоб вони лежали по усьому будинку. У іншому разі можна притягнути до себе негаразди і сльози.

Деякі люди вважають, що найкращий метод позбутися від бідності — це праця. Однак варто пам'ятати, що дохід буде залежати не лише від цього, але й від звичайної удачі. Можна десятиліттями сидіти на ненависній роботі і заробляти копійки. А іншим одразу вдається знайти своє покликання і збільшити прибуток.

Гарною прикметою вважається, якщо людина перед виходом з домівки залишить гроші перед дзеркалом. Потрібно зробити таким чином, щоб монетки відбивалися у ньому. Пращури вірили, що подібний ритуал допоможе удвічі підвищити доходи і назавжди позбутися від бідності.

Як правильно зберігати дрібні гроші

Є кілька методів зберігання дрібних грошей, які вважаються безпечними:

Скарбничка

Краще, щоб вона була золотавого або червоного кольору. У неї потрібно відкладати великі монети, а не усі. Стояти така скарбничка має у кутку будь-якої кімнати, але не у спальні.

У передпокої

На тумбочці біля вхідних дверей потрібно поставити горщик або тарілочку для копійок. Щодня сюди варто додавати хоч по одній монеті, щоб притягувати більше грошей.

Банка

Звичайна скляна, як для консервації, цілком підійде. Не обов'язково вона повинна бути великою, але з прозорими стінками. Перебувати банка повинна у світлій кімнаті.

Мішечок

Раніше монетки зберігали у маленьких мішечках, а зараз такі сприймаються у якості талісманів. Його варто до верхівки заповнити дрібними грошима і заховати у будинку. Чим більше таких талісманів буде, тим більше шансів, що незабаром господарі будинку отримають величезний прибуток.

Як потрібно зберігати гроші, щоб вони з'являлися у гаманці

Недбале ставлення не терпітимуть не лише гривні, а й долари. Тому, мріючи про достаток, варто пам'ятати усі фінансові ритуали, якими користувалися ще наші пращури:

  • гроші не можна залишати у кишенях курточки або сумки — у такий спосіб людина ніби говорить їм, що не цінує. У цьому разі з часом грошей буде ставати дедалі менше. Краще придбати гарний гаманець, а для таємної скарбнички завести гарну скриньку;
  • якщо решту у магазині дали м'ятими купюрами, їх потрібно розрівняти, а не зберігати у подібному вигляді. Вважається, що тоді вони можуть "образитися", і більше не з'являтися;
  • для того щоб у будинку завжди були гроші, під дверний килимок кладуть монетку, але обов'язково орлом догори;
  • нова купюра, що лежить на банці з медом, буде залучати до себе своїх побратимів, як бджіл до солодощів;
  • гроші не зберігаються у санвузлі. Вважається, що у такому місці їх може змити вода.

Періодично потрібно рахувати свої гроші. При цьому необхідно шарудіти купюрами і дзвеніти монетами. Крім того, гаманець ніколи не повинен залишатися повністю порожнім, інакше інші гроші не знайдуть шлях до нього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *