Як правильно вести щоденник подяки, щоб привернути у своє життя багатство і щастя

Багато людей ведуть щоденник. Щоденник подяки дуже схожий на звичайний, але у нього більш важлива функція. Якщо його правильно вести, він допомагає виконувати бажання і притягувати удачу у всіх сферах життя, інформує Ukr.Media.

Варто пам'ятати про те, що в більшості випадків успіх приваблюють наші власні свідомість і настрій. Закон тяжіння працює кожну секунду часу. Саме тому оптимістичний настрій буде найкращим способом залишатися на плаву і бути щасливими в будь-якій сфері життя.

Що таке щоденник подяки

Не існує строгих правил ведення щоденника, але якщо слідувати деяким простим рекомендаціям, можна істотно поліпшити своє життя і стати щасливішими.

Корисні поради:

  • ведення щоденника подяки можливе як в електронному, так і в паперовому варіанті, — на ваш розсуд;
  • не варто чекати швидких результатів: вони прийдуть у свій час, і людина раптово почне відчувати, що метод працює;
  • не варто обмежувати себе в кількості записів: хтось робить по 10-20 записів в день, а хтось — один в тиждень.

Як випливає з назви, в щоденник подяки людина пише те, за що вона вдячна Богу або Всесвіту, долі або зіркам. Можна вести універсальний щоденник, куди можна записувати будь-які свої подяки за хорошу роботу, за вдалий день, за приємне побачення, за гарний настрій. Такий щоденник зробить людину щасливішою, тому що вона буде частіше фокусуватися на щось хороше і позитивне.

Це дуже важливо, тому що в сучасному світі дуже складно пам'ятати про позитив в кінці дня, коли людина втомилася і виснажена роботою і конфліктами. Щоденник допоможе згадувати хороше. Саме тому бажано робити записи перед сном: так користь від щоденника буде в рази вища.

Як залучити любов за допомогою щоденника подяки

Варто частіше робити записи, що стосуються цієї сфери життя. Наприклад:

  • «я вдячний за те, що мені вдалося познайомитися з тією жінкою»;
  • «я вдячна за те, що він запросив мене на побачення»;
  • «спасибі Всесвіту за те, що ми з чоловіком помирилися».

Цей список може бути нескінченним. Дуже корисним щоденник подяки буде для тих, хто вже живе під одним дахом. Цей щоденник навіть може бути загальним. Для того, щоб в парі панували гармонія і щастя, необхідно слідувати простим рекомендаціям.

Потрібно, щоб чоловік чи дружина писали подяки вранці, а і інші — перед сном. Можна читати подяки один одного. Це допоможе дізнатися партнера з кращого боку, налагодити зв'язок. Такий щоденник буде місцем, де закохані зможуть робити непрямі компліменти один одному. Можна писати послання, адресовані конкретно людині: «спасибі тобі за чудовий вечір», «спасибі, що не стала на мене ображатися за запізнення», «дякую тобі за розуміння» і так далі.

Експерти відзначають, що це діє не лише як підсилювач енергетичного зв'язку, але і як психологічна підтримка. Людині деколи не вдається сказати словами, але виходить описати свої думки на папері. Це допомагає висловити свої думки більш точним і зрозумілим чином. Такий щоденник буде відмінним любовним талісманом в будь-якій парі.

Як залучити багатство

Очевидно, що для цього потрібен фінансовий щоденник, куди можна буде записувати подяки про надходження грошових коштів. Дуже важливо писати подяку щоразу після отримання навіть планової зарплати.

Дуже корисним щоденник подяки буде для бізнесменів і фрілансерів, а також для людей, які працюють за відрядною оплатою. За кожну удачу варто говорити окреме «спасибі» долі.

Існує також особливий варіант щоденника подяки для тих, хто працює в колективі. Якщо це згуртований колектив, то можна завести щоденник подяки в офісі, куди всі будуть робити записи. Важливо, щоб це подобалося і підтримувалося кожним, хто там працює, інакше результату не буде.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *