Ідеально за ціною-якістю: фрази продавців, яким не варто вірити

Основне завдання продавця зробити все, щоб ви зробили покупку. А для цього в хід йде все, починаючи від природної чарівності і закінчуючи маркетинговими фішками, які заманюють довірливих покупців у мережі споживання, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ми зібрали 5 фраз, яким точно не варто довіряти, якщо вони звучать з вуст продавця. Трохи здорового глузду і ви якщо і підете з покупкою, то тільки з тією, яка влаштовує вас, а не продавця і магазин.

У мене точно такий самий

Найпоширеніша шаблонна фраза з вуст продавця — я сам користуюся цим. Все, після цього продавець у ваших очах уже не просто продавець, а людина, яка з перших рук може поділитися враженнями про товар. Адже, якщо він користується, значить, знає, про що говорить. Не ведіться, здебільшого досвід володіння обмежений тільки демонстраціями в торговому залі. Імовірність того, що продавець говорить правду, мінімальна.

Вам дуже личить

Лестощі з вуст продавця не повинні збивати вас з пантелику. Вам дуже пасує, на вас гарно сидить, пошито просто для вас — і так далі і в такому ж дусі, у найрізноманітніших варіантах. Улесливо, солодкувато і зовсім нещиро. Вбрання, можливо, вам і личить, але не забувайте про те, в чому полягає робота продавця. Щоб розвіяти всі сумніви, зверніться до кого-небудь зі сторони, навіть якщо це буде абсолютно стороння людина

Це останній

Ви трохи мнетеся, сумніваєтеся, і ось тут настав час злегка підштовхнути вас, просто сказавши, що ось саме ця річ остання, що їх завезли всього нічого, а випустили і того менше. Тому, ось буквально хвилин десять, і вона піде. На багатьох це працює. Чомусь у століття масового і конвеєрного виробництва всі забувають, що товар здебільшого перестав бути штучним і унікальним. Закінчиться тут — купіть в іншому місці.

Ціна — якість

Вигідна пропозиція не завжди вигідна. А фраза "найкраще співвідношення ціни та якості" вже має насторожити. Тобто якість не дуже, зате ціна приємна? Низька ціна зараз потім може обернутися високою вартістю експлуатації, це можуть бути дорогі витратні матеріали, запчастини або короткий термін служби. Тому спочатку шукайте якість, а потім обирайте магазин з низькою ціною.

Відгуки наших покупців

Коли вам пропонують почитати відгуки, значить, припускають, що ви не полізете це робити просто зараз. Але у вас у голові вже складається враження, що відгуки там самі що ні на є схвальні, і виходить, що дуже багато людей вже зробили свій вибір і задоволені. Насправді відгуки ви повинні були почитати перед покупкою самі. І читаючи відгуки, пам'ятайте, що більша їх частина проплачена, тому довіряйте тільки надійним сайтам з відгуками.

І трохи про знижки

Ми не заперечуємо, що бувають розпродажі зі справжніми знижками в 50 і більше відсотків. Магазини можуть продавати практично за собівартістю і навіть нижче. Але перш за все, варто дивитися не на цифру знижки, а на остаточну ціну товару. Найпоширеніший виверт, коли ціна товару завищується, а потім з неї вже робиться "велика" знижка. Але покупець бачить лише магічні відсотки

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *