Качок все життя працював над собою, але став продавцем у магазині, тепер всі мріють скупитися у такого красеня

Хлопець усе життя працював над собою і своєю зовнішністю, щоб знайти своє місце у світі, але став продавцем у магазині. Звучить як поразка? Нічого подібного — це кращий крок для його кар'єри, адже пройти повз його магазин не захочеться, інформує Ukr.Media.

Уолтер Той з Малайзії працював бортпровідником "Сінгапурських авіаліній", імпортував корейську косметику і навіть організовував фітнес-тренінги, але й подумати не міг, яка професія принесе йому справжнє задоволення.

Хлопцеві не щастило, і усі його зусилля на різних теренах через якийсь час закінчувалися невдачею. Один із кар'єрних шляхів, який він розглядав, був пов'язаний із роботою кур'єром, але цього не сталося, адже лише одна обставина дуже змінила життя Уолтера.

Одного разу його батьки — торговці — переконали його прийти та допомогти їм у магазині. Хлопець не став відмовлятися і несподівано знайшов свою пристрасть у житті.

Не можна сказати, щоб Уолтер зі своєю неймовірною зовнішністю очікував, що буде продавати морквяні пироги у магазині власних батьків, але це раптом стало його головним хобі.

Спочатку хлопцеві було важко бачити селфі друзів у інтернеті, які подорожують іншими країнами або відпочивають у лакшері клубах. Ті ж приятелі дивилися на хлопця зверхньо і казали, що у нього немає майбутнього, але він вирішив не звертати увагу на злі слова.

Уолтер навчився долати неприємні почуття і дізнався, що успіх — це особисте, і можна зробити успішну кар'єру та відчувати себе чудово навіть будучи продавцем. Хлопець зрозумів, що для нього головне — не справляти враження на людей, а відчувати себе добре, інакше життя стає безглуздим.

Розуміння таких речей допомогло йому сприйняти свою роботу і по-справжньому полюбити її. І це швидко окупилося, адже тепер у нього — легіони фанатів, які не тільки щодня приходять до його магазину, але і постійно фотографуються з красенем-спортсменом.

Більше того, один з його клієнтів навіть приревнував свою дівчину до харизматичного продавця і заборонив їй ходити до його магазину. Уолтер зізнався, що планує зніматися у шоу знайомств, але до вибору партнера підходить дуже суворо.

"У неї має бути щасливий вираз обличчя, адже тільки у такому випадку вона виглядатиме добре. Вона може ходити без макіяжу і їсти зі мною морквяний пиріг. Це набагато краще, ніж дивитися, як вона фарбується по 30 разів на день."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *