Київ став лідером з виробництва крафтового пива

Крафтовое пиво займає особливе місце на вітчизняному пивному ринку. Це продукція невеликих пивоварень, яка виготовляється за ексклюзивними рецептами і невеликими партіями. В даний час на таке виробництво в Україні видано 90 ліцензій. Найбільша частка крафтових пивоварень розташована в Києві — 52,5%. Інші регіони країни значно відстають від столиці за цим показником. Про це повідомляють експерти Pro-Consulting, інформує Ukr.Media.

Успішні підприємства в цьому секторі здійснюють збут пива в основному в паби, ресторани і кафе. Так, у Києві на вказаний канал збуту припадає 38% у загальній структурі. Також для продажу крафта використовуються спеціалізовані пивні магазини — 19%, інтернет-магазини — 17%.

Серед споживачів пива переважають чоловіки. Причому, якщо в сегменті традиційного напою чоловіча аудиторія складає приблизно дві третини, то у крафтового пива частка покупців чоловічої статі доходить до 78%.

Аналіз показує, що ринок крафтового пива має великий потенціал для розвитку. Особливо молодь, яка активно переймає світові тенденції пивної культури, прагне вносити різноманітність у своє життя, споживаючи напої, зварені за нетрадиційними рецептами.

«Перешкодою для більш широкого поширення крафтової пивної продукції на українському ринку є її висока ціна, але вона буде нівелюватися в процесі підвищення рівня доходів населення», — впевнені експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *