Основні причини, чому справжні жінки не повинні працювати

Багато хто вважає, що робота ніколи не йде на шкоду жінці. Експерти в області психології розповіли, чому наполеглива праця і може позбавити щастя і удачі у коханні, інформує Ukr.Media.

Така жінка стає магнітом для невдах

Це відбувається не завжди, але досить часто. Має місце наступний сценарій — жінка працює, показуючи всім навколо, що вона може сама домогтися всього, що їй потрібно. Вона купує собі сукні, коштовності, возить себе на курорти відпочивати і так далі. Багато хто із самостійних жінок не дають чоловікам за ними доглядати. Якщо у такої дами ще й розвинене почуття щедрості, вона в серйозній небезпеці. Її супутник може просто сісти їй на шию. Нерідко зустрічаються випадки, коли жінка добре заробляє, а у неї на «піклуванні» живе інфантильний чоловік, який нічого не робить.

Вона не може приділити увагу чоловікові

Якщо чоловік не невдаха і не нахлібник, то жінка, яка багато працює теж не в кращому становищі. Чоловікові хочеться проводити з нею певний час, але він не може цього робити, адже вона вічно зайнята. Те ж саме стосується і дітей.

Вона не захоче відносин

Цілеспрямована, сильна, амбітна — все це хороші якості характеру, але з часом такі жінки починають жити своїми досягненнями і отримувати задоволення від самого процесу. Їй хочеться все нових і нових перемог, а це вже дуже схоже на поведінку спокушених бізнесом чоловіків. Отримуючи чоловічі якості характеру, жінка позбавляється жіночності і привабливості в очах чоловіків.

Є шанс перегоріти

Жінки мають набагато більш ментальну стійкість, ніж чоловіки. Вони можуть працювати дуже довго і старанно, не помічаючи втоми. Рано чи пізно це призведе до великих проблем зі здоров'ям і з настроєм. Саме тому потрібно шукати золоту середину. Працювати можна, але рівно стільки, скільки може витримати організм. Якщо жінка не вміє відпочивати, то їй краще не працювати, інакше до добра це не доведе.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *