Особливі ритуали Ілона Маска які допомагають генію ефективно керувати і підкорювати нові вершини

Немає нікого, хто б не чув про успіхи Ілона Маска. Сучасні підлітки бачать в ньому приклад для наслідування, а колеги прагнуть рівнятися на нього. Що допомагає Маску досягати успіху? Не останню роль відіграє режим харчування і відпочинку. Деякі з звичок мільярдера незвичайні, особливо його схильність пропускати сніданок, інформує Ukr.Media.

Розповімо докладніше про правила, які допомагають генію ефективно керувати і підкорювати нові вершини.

Досягнення Маска вражають. Він найбільш відомий тим, що заснував Tesla Motors, яка зробила революцію в електромобілях. Він також заснував компанію з розробки програмного забезпечення для Інтернету та запустив кілька інших успішних підприємств.

Деякі поради щодо досягнення успіху здаються спірними. Так, наприклад, він вважає за краще електронну пошту і текстові повідомлення телефонним дзвінкам, щоб не витрачати час даремно. Завдяки цьому правилу він може більше часу приділяти сну, хоча підприємець зізнається, що в середньому він витрачає на сон шість годин замість восьми.

Є одна звичка, для якої Маск завжди знаходить час: прийняти з ранку душ. В одному з інтерв'ю він зізнався, що це найважливіший щоденний ритуал.

Маск багато разів зізнавався, що зазвичай пропускає сніданок. У більшості випадків він просто занадто зайнятий, щоб витрачати час на їжу. Коли ж він знаходить кілька хвилин для ранкового приймання їжі, то їсть омлет і каву. Медики не схвалюють цю звичку, бо вже давно доведено, що сніданок — найважливіше приймання їжі.

Ілон Маск не єдиний бізнес-магнат, який пропускає сніданок. Так, Білл Гейтс теж відмовляється від ранкового приймання їжі. Але деякі інші підприємці розуміють важливість сніданку для організму. Річард Бренсон любить фруктовий салат і мюслі, а генеральний директор Twitter Джек Дорсі їсть з ранку два зварених круто яйця з соєвим соусом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *