Поради, які допоможуть сфокусуватися на важливому і не розтягувати роботу на весь день

Часом зосередитися на важливих робочих справах дуже складно, особливо якщо ви працюєте з дому. Безліч факторів, які відволікають, ніяк не дають сконцентруватися і зайнятися роботою. То тут потрібно щось перевірити, то там. А ось і в соцмережах щось цікаве, варто подивитися. І обговорити останні новини з колегою теж не завадить. В результаті проходить більша частина дня, а віз і нині там, інформує Ukr.Media.

Щоб сфокусуватися на роботі було легше, скористайтеся цими простими порадами.

Складіть список чинників, які відволікають

Випишіть на аркуш або в нотатки на смартфоні все, що зазвичай відволікає вас від роботи протягом дня. Подумайте, як ви можете позбутися факторів, які заволоділи вашою увагою і не дають вчасно закінчити справи, і постарайтеся усунути їх. Наприклад: прибирайте телефон подалі від робочого місця, не заходьте у соцмережі, приберіть з робочого столу все зайве і т. д.

Визначте години ефективності

Поспостерігайте за собою і визначте період (чи періоди), в які ви відчуваєте себе максимально працездатними, уважними і продуктивними. Спочатку вам, напевно, здасться, що таких моментів взагалі немає, але це не так. Знайдіть свої години ефективності і намагайтеся вирішувати найважливіші справи саме в цей час.

Заздалегідь готуйте обід і перекуси

Щоб вас менше відволікали думки про те, чим перекусити, приготуйте їжу заздалегідь, особливо якщо ви працюєте з дому. Так вам не доведеться витрачати час на вирішення дрібних завдань, пов'язаних з їжею. Ви зможете просто і швидко розігріти і з'їсти вже готовий обід, приділивши цьому максимум 15-20 хвилин.

Робіть перерви

Часто наша увага розсіюється із-за банальної втоми. Не забувайте влаштовувати короткі перерви під час роботи. Зробіть зарядку, почитайте улюблену книгу або просто посидьте в тиші. Якщо працюєте віддалено, можете навіть трохи полежати.

Плануйте

Завжди плануйте все, що хочете зробити, і тримайте цей план перед очима. Він допоможе вам не забувати про важливі справи, особливо в ті моменти, коли ви відволіклися на відео з котиками або «сториз» в Instagram.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *