Риси, які допоможуть своєчасно виявити жадібного чоловіка, щоб не потрапити до нього в пастку

Життя з жаднюгою — це справжнє пекло для жінки. Ось чому потрібно триматися подалі від жадібних чоловіків, інформує Ukr.Media.

Тільки уявіть: ви витратите місяці або навіть роки свого життя на вислуховування нотацій за кожне незаплановане придбання! Навряд чи ви хочете потрапити в подібну пастку.

Але зараз є чудова можливість своєчасно обчислити жаднюгу. Потрібно просто помітити в чоловікові одну з цих рис.

Він не залишає чайових

Молодий чоловік запросив вас до кафе. Виходить, у його гаманці водяться цілком реальні гроші.

Якщо представник сильної статі отримує гідну зарплату, він може подякувати офіціанту за хороше обслуговування. Так роблять усі виховані кавалери, які не бажають виглядати скнарами в очах дівчини.

Він живе дуже скромно

Ваш залицяльник обіймає високу посаду, але постійно економить гроші? Підготуйтеся до найгіршого!

Єдине з усіх можливих виправдань для скупердяя: він збирає кошти на нову машину чи квартиру. У такому разі можна заплющити очі на його тотальну економію.

Однак у всьому важлива міра. Ви зрозуміли, що чоловік готовий заощаджувати буквально на всьому? Тоді запитайте в нього, чому він так робить.

Коханий розповів вам про свої грандіозні плани та пояснив, що витрачати більше він зараз ніяк не може?

Виходить, немає приводу для занепокоєння. Але якщо він так і не дасть вам чіткої відповіді і не озвучить причину такого трепетного ставлення до грошей, то справа погань! Біжіть від нього з усіх ніг!

Він забирає всю здачу аж до копійок

Бути скрупульозним і точним іноді погано. Знайте: чоловік, який поважає себе, ніколи не стане скандалити з продавцем, який недодав йому 50 жалюгідних копійок.

Ваш знайомий піднімає на ноги начальство у супермаркеті та розв'язує скандал через дрібну залізну монету?

Вам нема чого робити поряд з ним. Цей суб'єкт стане також вимогливо ставитись і до вас. Повірте, живучи з ним, ви не витратите зайві гроші на тістечко та морозиво, адже розплата не забариться!

Він урізує свої побутові потреби

Якщо чоловік готує в каструлі перше, друге, компот і яєчню, а також сидить вечорами в темряві, то він належить до найжадібніших типів. Таку жорстку економію не можна виправдати.

Вона просто не піддається логічному поясненню. Уявіть, яке життя на вас чекає з цим хлопцем. Вас влаштують такі умови?

Ще про жадібність свідчить звичка чоловіка економити на одязі. Такий скнара може роками ходити по будинку в дірявих майках та шкарпетках.

Якщо ви захочете викинути на смітник цей рваний одяг, то він кинеться на вас з криками і вирве з рук свої пошарпані речі. Будьте певні, він не дозволить вам часто купувати нові костюми та халатики. Вам доведеться доношувати старе.

Він насилу прощається з грошима

Чоловік зітхає, закочує очі чи сердиться, коли ви просите його додати вам грошей на покупку? Подібна поведінка просто недоречна!

Ви помітили у кавалера саме таку реакцію? Тоді ви можете не сумніватися у його жадібності.

Зрозумійте, він не погодиться розлучитися зі своїми кровними грішми, щоб побавити вас або задовольнити вашу потребу.

Не просіть цю людину купити вам ліки чи їжу, інакше побачите її незадоволену міну та вислухаєте мільйон відмовок. І це лише початок!

Він постійно заводить розмови про ціни

Незалежно від вашого бажання такий залицяльник лаятиметься, бачачи високі ціни, і радітиме, купуючи дешеві товари. Йому не дають спокою гроші ні вдень, ні вночі. У цьому немає вашої вини.

Насправді не варто витрачати багато часу на обговорення цін. Є багато корисних альтернатив. Але поруч із таким коханим вам доведеться забути про колишнє життя.

Всі ваші бесіди зводитимуться до одного — до підрахунку доходів та витрат, до критики інфляції. Нудьга, та й годі!

Зрозуміло, гроші важливі, але життя сповнене приємних моментів, які не купиш за жодні мільйони.

Чому б не поговорити про більш позитивні речі: про природу, моду, кулінарію, мистецтво, музику, космос, архітектуру та ін.?

Якщо вам не до душі такий жадібний залицяльник, то чому б вам не знайти більш оптимістичного та щедрого чоловіка?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *