Ось причини вашої бідності: Чого не варто робити, якщо хочете хоч трохи збагатитися

Існує безліч народних прикмет, про які всі знають: облизувати тарілки до невдалого шлюбу. Їсти з ножа — злим станеш. Розсипати сіль — до сварки. Проте прикмети про які зараз розповімо, не такі відомі. Зате саме вони можуть бути причиною вашої бідності, інформує Ukr.Media.

Викидати увечері сміття

Народна прикмета свідчить, що разом зі сміттям, яке ви, немов злодій у ночі, несете на смітник, викидаєте і щастя, і гроші зі свого життя. Раніше люди вірили, що саме в темний час доби нечисть виходила прогулятися і могла потягнути з собою безглуздих гуляк.

Залишати на ніч брудний посуд у раковині

Ще одна народна прикмета, пов'язана з бідністю, торкнеться всіх ледарів. Адже вона каже: не можна залишати брудний посуд у раковині на ніч. Але чому? Річ у тім, що удача, завдяки якій часто в будинку з'являються гроші, не любить нерях. Обстановка з брудом відлякає фортуну, а разом з нею зникнуть і гроші з гаманця.

Підмітати коридор до вхідних дверей

За однією з прикмет, не можна, проводячи прибирання, підмітати у бік вхідних дверей. Таким чином ви ніби проганяєте з квартири чи будинку не тільки все погане, а й гарне. Краще, як радять езотерики, підмітати у коридорі до центру кімнати.

Розводити вдома колекцію "мертвих" речей

Весь цей штучний декор у вигляді листочків, букетів чи навіть справжніх сухостоїв не принесе багато корисного. Виглядати інтер'єр, може, і буде красиво і стильно, але з погляду енергетики такі прикраси лише "піджиратимуть" все хороше, натомість розводячи навколо себе негатив.

Ходити вдома у дірявих шкарпетках

Народна прикмета говорить: якщо з'явилася на шкарпетках хоча б маленька дірочка, то відразу ж її треба заштопати. Інакше через неї втечуть усі гроші. Взагалі, бідність додатково притягують старі й сильно зношені речі, одяг померлих родичів і той, що подарував колишній партнер, з ким розлучилися на негативній ноті.

Тримати вдома більше одного віника

Цікава й наступна народна прикмета. Вона має на увазі думку, що в будинку може бути лише один віник. Мовляв, якщо їх розплодити, то "бідність із дому вигнати не вийде". До речі, правильно зберігати цей предмет слід ручкою вниз, щоб нікому випадково не віддати свій добробут.

Забиратися в негоду

Найцікавіша з народних прикмет, які обіцяють бідність, — прибирання в негоду. Здавалося б, коли за вікном гуркоче грім і ллє з небес вода, саме час провести від нудьги генеральне прибирання. Але робити так не варто. Вважається, що так людина позбавляється удачі та грошей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *