Установка в голові, яка заважає людям розбагатіти

Багато людей, які ледве зводять кінці з кінцями, живуть у твердому переконанні, що багаті люди чесними бути не можуть. Тому що на одній чесності далеко не уїдеш і багато не заробиш, і якщо в тебе багато грошей, то ти крадеш і обманюєш, інформує Ukr.Media.

«Жити стає все соромніше та соромніше багатим, а бідним — все докучливіше та докучливіше».

І лише одиниці розуміють, що для того, щоб розбагатіти не обов'язково бути злодієм, для цього просто потрібно вміти працювати мізками і не лінуватися. Звичайно, треба розуміти, що зараз не йдеться про людей, які не можуть працювати за станом здоров'я та деяких життєвих обставин. Ми говоримо про молодих, сильних, здорових чоловіків і жінок, які не можуть заробити, але можуть розмірковувати про те, як іншим добре живеться, про те, як життя до них несправедливе.

«Основну армію ворогів Ротшильда складають ті, хто нічого не має, всі вони думають: "Те, чого немає в нас, є у Ротшильда". До них приєднується натовп тих, хто втратив статки, замість того, щоб зарахувати втрату на рахунок власної дурості, вони звинувачують у підступності тих, хто зберіг своє становище. Як тільки у когось скінчилися гроші, він стає ворогом Ротшильда».

Одна дівчинка із дуже бідної родини завжди мріяла про розкішне життя. У неї перед очима був батько, що пив, і мати, яка зраджувала батькові, намагаючись знайти більш гідного та забезпеченого чоловіка. Дівчинка мріяла про розкішне життя, і не просто про те, щоб у неї було все необхідне, а саме про розкіш, про багатого чоловіка, машину, шопінг у Мілані, дорогі ресторани, яхти. Вона не мріяла заробити сама, не прагнула вчитися, не планувала працювати на високооплачуваній роботі, щоб заробити на всі свої бажання — вона просто почала шукати багатого чоловіка. Ну і поки що не знайшла, але й заробляти досить не може… От і живе бідно.

Адже щастя не в тому, щоб мати багато грошей і при цьому не витрачати на їхній заробіток багато сил. Успішними та багатими стають ті, хто не боїться труднощів.

Є й інша думка: краще жити скромно, але не орати цілодобово на роботі. Це від лінощів. Є люди, які справді люблять свою роботу, яка при цьому приносить добрий дохід.

Якщо в людини в голові установка, що багаті або всі злодії, або орють днями та ночами, то вона ніколи не розбагатіє.

«Можна мотатися, бути втомленим, виснаженим, мати серйозні проблеми, бути застудженим, але бути абсолютно щасливим. Абсолютно».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *