Що таке карма бідності і як вона впливає на ваш достаток

Вірити чи не вірити в карму? Скептики, звичайно ж, скажуть «ні» і слухати про це нічого не захочуть. Але от парадокс, все більше успішних і різнобічних чоловіків і жінок по всьому світу починають цікавитися цим питанням, консультуються з екстрасенсами, астрологами. Так, може бути, все-таки варто трохи розібратися в цьому?

Закон бумеранга

Що ж все-таки таке карма? Це причинно-наслідковий зв'язок, згідно з яким нанесена вами моральна і фізична шкода повертається вам, і ви отримуєте те, що самі створили, інформує Ukr.Media.

Психомагія на прикладі різних індивідуальних експериментів прийшла до висновку, що карма дійсно існує. Ми зіткнулися з тим, що люди, допускаючи в минулому ситуації, в яких вони свідомо чинили недобре (обманювали, використовували когось, крали) протягом трьох-п'яти років не досягали поставлених цілей, навіть якщо на цей час вони щиро готові були вести чесний бізнес. І щобільше, вони починали стикатися з такими ж проблемами. Так, закон бумеранга працює! Це, до речі, стосується не лише грошей, але і любовних відносин. Грубо кажучи, аб'юзери були «покарані» за свої вчинки в таких відносинах.

Три види карми

Карма бідності виникає внаслідок бажання людини виключно споживати, не віддаючи ніякої цінності на заміну. Якщо людина просто живе у своє задоволення, не замислюється про благо інших, не працює для блага інших, не отримує ніякої позитивної віддачі від людей, то вона, грубо кажучи, витрачає свою карму багатства. І коли вона буде вичерпана, людина потрапляє в ситуацію карми бідності. Тобто вона дуже багато взяла, але нічого не віддала чи віддала занадто мало. Тож починають виникати проблеми з грошима і матеріальним світом взагалі.

Карма душі — це те, що душа принесла з собою з минулих втілень. Це період від народження до приблизно 8 років. Буває, що в ранньому дитинстві дитина стикається з великою кількістю випробувань. Душа, втілившись тут, опрацьовує карму. Якщо в минулих втіленнях ви перебували в позиції споживача, нічого не віддавали, не несли ніякої радості, в цей світ ви приходите вже з кармою бідності та рано чи пізно, вам доведеться її відпрацювати, щоб змінити ситуацію.

Карма роду — карма батьків, які впливають на нас до умовного повноліття. Це період десь до 16-18 років. Тут дитина опрацьовує досвід своїх батьків. І при усвідомленому вихованні до досягнення повноліття повністю опрацьовується карма роду і далі все залежить тільки від нас самих. Але при неправильному вихованні карма не опрацьовується. Якщо дитина, наприклад, дозволяє собі красти у батьків гроші, використовувати їх, маніпулювати ними, то це все веде до придбання карми бідності. Часто у дуже багатих сімей бувають проблеми з дітьми. Діти воліють споживати батьківський бюджет, при цьому не напрацьовуючи в собі ніяких знань, умінь і навичок, щоб в майбутньому допомагати навколишнім. Це можна назвати «випробуванням багатством», яке, відповідно, не було пройдено. Карма багатства буде виснажуватися, і своїх нащадків, вони вже, швидше за все, нічого не залишать.

Карма особистості — наш індивідуальний шлях, який починається з свідомого віку. Тут все простіше. Кожна ваша блага дія приносить вам, в підсумку, винагороду в реальному світі. Чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. І якщо у вашому дорослому житті ви не розумієте, чому у вас не виходить досягти матеріального добробуту, необхідно повертатися до карми роду, карми душі (це вже складніше) і опрацьовувати ці моменти. Опрацювання — процес болісний і тривалий. Необхідно повертатися до ситуацій, в яких вам було боляче або в яких ви робили боляче комусь. Намагатися прощати людей, що образили вас, ваших рідних, через які, можливо, ваше дитинство не було найщасливішим. Згадувати ситуації, в яких ви були не праві, усвідомлювати це. І весь цей досвід застосовувати в повсякденному житті.

Варто пам'ятати, що будь-яку ситуацію з кармою можна змінити, здійснюючи добрі вчинки, приносячи користь і радість.

Як подолати карму бідності

Багатьох, звичайно, цікавить питання про карму бідності. Як її зламати, як подолати? Варто розуміти, що карма бідності — це, як правило, ситуація, в якій ви споживаєте більше, ніж віддаєте. Егоїзм, небажання змінювати на краще навколишній світ, фактичний паразитизм — це і є основна причина карми бідності.

Візьміть листок паперу і пропишіть на ньому дії, при яких ви віддаєте цьому світу якусь цінність. Наприклад, малюєте картини, які потім за невелику вартість продаєте. Люди вам вдячні. Картини гарні, коштують дешево і при цьому приносять щастя. Якщо ви, продавши якусь послугу або товар, отримуєте щиру подяку від людини, це свідчить про те, що ви напрацьовуєте карму багатства.

Коли клієнти задоволені, вони починають розповідати про вас іншим і таким чином спрацьовує ефект сарафанного радіо, на якому найкраще і будується бізнес. Звільнитеся від звички думати, як би щось дістати та спробуйте подумати, як краще віддати, нехай на перших порах це і не принесе вам великий прибуток.

Знайдіть мотивацію

Варто також пам'ятати, що карму багатства, дану вам від народження, можна і втратити. Безліч прикладів, коли діти, народившись у багатих сім'ях, не мають мотивації приносити користь суспільству, вони воліють споживання. Потрібно мати на увазі, що карма багатства може бути надіслана як випробування. Всі ми пам'ятаємо історію Будди. Він народився у багатій сім'ї та вперше зіткнувшись із жахливими реаліями зовнішнього світу, випробував глибоке потрясіння і кардинально змінив своє життя. Тим самим він змінив і досі продовжує змінювати життя мільйонів людей по всьому світу. І також ми знаємо, що багато, з тих хто народився в бідних сім'ях, згодом стають багатими та відомими людьми, але вони живуть усвідомлено, допомагаючи навколишнім, приносячи світу користь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *