Amazon за 2018 витратила на рекламу близько $1,84 млрд

Найбільший світовий онлайн-рітейлер Amazon за минулий рік збільшив витрати на рекламу на 72,5%. Про це повідомляє CNBC з посиланням на дослідження Kantar Media. Згідно з отриманими даними, за 2018 компанія витратила на рекламу близько $1,84 млрд, з яких на телевізійну рекламу було виділено $679 млн. Це підняло Amazon на п'яту сходинку рейтингу рекламодавців в США. Відзначається, що в 2015 компанія не потрапила навіть до «двадцятки» рейтингу, інформує Ukr.Media.

Раніше генеральний директор Amazon Джефф Безос стверджував, що реклама — це «ціна, яку ви платите, коли ваш продукт нічим не відрізняється». Втім, вже у листопаді минулого року під час внутрішніх зборів він сказав, що змінив свою думку.

Зміна ставлення Безоса до реклами відображає зміни в бізнесі самої компанії, яка більше не є виключно онлайн маркетплейсом. Хоча більша частина доходів надходить від онлайн-продажів, у Amazon тепер є цілий портфель фірмових продуктів і послуг, які споживачі та інші компанії повинні бачити в рекламі.

Телеканал зазначає, що під час недільного Супербоула Amazon показувала свою рекламу четвертий рік поспіль. Кожен 30-секундний ролик цього року коштував рекордних $5,25 млн, а компанія показала їх кілька.

Ці витрати не можуть не позначитися на фінансових результатах Amazon. У своєму останньому звіті про прибутки та збитки компанія повідомила про рекордні витрати на маркетинг у розмірі $13,8 млрд в 2018 році, що на 37% більше, ніж роком раніше. Ця сума склала 5,9% від загального прибутку Amazon і є найвищим показником за останні 18 років. У маркетинговому бюджеті витрати на рекламу і рекламні послуги склали $8,2 млрд проти $6,3 млрд в 2017 році.

Просування свого бренду в Америці дуже важливо, тому що зараз компанія займається багатьма різними галузями, включаючи виробництво обладнання, продуктові магазини і розваги. Google, Microsoft, Walmart і Hulu є її головним конкурентами, які спонукають компанію витрачати більше на рекламу, вважають аналітики.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *