Позбувшись від цих речей, ви приберете безлад зі свого життя і знову знайдете фінансовий добробут

Сите, забезпечене життя — мрія кожної людини, а тому грошовому питанню завжди приділяється підвищена увага. Ми багато вчимося, працюємо, рухаємося по кар'єрних сходах, не лише щоб реалізувати свій потенціал, але і щоб забезпечити себе і свою сім'ю. Часом людина і зовсім відмовляється від відпочинку, розваг, місяцями не бачить родину лише тільки для того, щоб у її домі був достаток, інформує Ukr.Media.

Але освіта, працьовитість і вміння економити — ще не гарантія безбідного життя! Багато людей непогано заробляють, але при цьому їх гроші витікають «як пісок крізь пальці». Людина намагається економити, розраховує все до копієчки, але в життя втручаються обставини та проблема достатку лише посилюється. Непередбачені витрати, зриви домовленостей, втрата роботи, штрафи, прострочення платежів — людині починає здаватися, що на неї навели порчу!

Насправді на наш достаток можуть впливати найбанальніші речі, присутні в нашому домі. Позбувшись від них, ви приберете безлад зі свого життя і знову знайдете фінансовий добробут. Що ж це за речі?

Зупинився годинник

Годинник що зупинився символізує застій і відсутність розвитку. Але особливо небезпечні зламані годинники, які не можна запустити, змінивши батарейки. Такий предмет буде притягувати руйнівну енергію в будинок, а значить, в ньому не буде місця для гармонії й достатку.

Проведіть інспекцію в будинку, перевіривши роботу всіх знайдених годинників. Це можуть бути не лише настінні, але і наручний годинник, що зберігаються в коробках з іншим мотлохом. Терміново полагодите або викиньте ці речі з дому. Ось побачите, через деякий час ваші проблеми з грошима забудуться, як поганий сон.

«Мертві» речі

Вкрай небезпечні для вашого фінансового добробуту можуть стати різні «мертві» речі. До них можна віднести засохлі й прив'ялі квіти, засушені жучки і метелики, опудала тварин і птахів, вироби з пір'я, що висять на стіні, розстелені на підлозі шкури, загалом, все, що колись жило і розвивалося, а тепер спочиває у вашому домі, та ще й у вигляді прикраси.

Всі ці речі символізують смерть, а значить, будуть відштовхувати від вашого житла удачу, у тому числі й грошову. Просто розгляньте свій будинок з цієї точки зору і приберіть з нього всі речі, які можуть перешкоджати потоку позитивної енергетики у ваш будинок. Лише тоді в ньому оселиться гармонія, яка сприятиме появі у вас достатку.

Сміття і непотріб

Скупчення сміття і мотлоху у домі несе в собі виключно погану, руйнівну енергетику. Будинок, де в кожній кімнаті безлад і маса непотрібних речей, а на балкон і зовсім не можна вийти з-за величезного скупчення мотлоху, ніколи не стане центром достатку. Серед цього безладу в голові людини не виникнуть геніальні творчі ідеї, які допомогли б йому збагатитися. Більш того, в брудному і занедбаному будинку людина банально не зможе відпочивати, щоб проявляти себе на робочому місці.

Тому, якщо вас турбує стан своїх фінансів, негайно займіться прибиранням у домі! Приберіть з нього зайві речі, наприклад, підшивку старих газет, лижі що покрилися пилом, техніка що вийшла з ладу. Нарешті, розставте все по своїх місцях, помийте підлогу і протріть пил. Коли ваше житло засяє затишком і чистотою, відтік грошей з вашого будинку припиниться.

Старі й рвані речі

Прибирання у квартирі, яке покликане зберегти ваш достаток, не повинно обмежуватися виключно балконом, предметами меблів і запорошеними полицями. Центром наведення порядку повинна стати гардеробна кімната або шафа з речами. Негайно позбудьтеся від рваних і поношених речей, речей, які викликають у вас неприємні емоції й не викликають бажання одягати їх. Якщо ви виявили кофточку або джинси, які не одягали два роки, а то й більше, надсилайте їх на смітник. Туди ж повинні потрапити й речі без пари. Носок, черевик або рукавичка, що не має пари, та яка навряд чи стане в нагоді вам в майбутньому, а вплинути на наявність грошей у вас в кишені може дуже навіть серйозно.

Носіть нові, чисті й охайні речі навіть коли знаходитесь вдома, далеко від сторонніх очей. Це буде запорукою гарного настрою і грошового достатку.

Поламані речі

Будь-яка поламана річ, будь то похилені дверцята тумбочки або перегоріла лампочка, це точка скупчення негативної енергії. І чим більше таких пунктів, тим важче людині зберегти бажану гармонію, а разом з нею і свій достаток. Дуже небезпечним в цьому плані є битий посуд. Їсти з тріснутою тарілки або пити з битої чашки, значить жити постійно впроголодь. Не менш небезпечні й різні витоки води. Якщо у вас протікає зливний бачок, або поламаний кран на кухні, з якого постійно капає вода, потік грошей, який покидає ваш дім, буде тільки збільшуватися.

Покажіть себе справжнім господарем! Відремонтуйте кран, прикрутіть нову петлю до дверцят, замініть битий посуд, і ви помітите, що ваші витрати поступово мінімізуються.

Розбиті дзеркала і скла

Поламані й побиті речі наповнюють будинок негативною, відразливою енергією, яка не сприяє збагаченню. Але коли справа стосується розбитого дзеркала або тріснутого скла, обставини можуть складатися зовсім недобре. Це ще більш небезпечні знаки, які символізують втрату. Вони можуть призводити господарів будинку до важких хвороб і фатальних наслідків, можуть буквально розорити людину і поставити її перед необхідністю продати будинок.

Що характерно, небезпеку таять в собі не лише тріснуті шибки та розбиті дзеркала, що знаходяться в будинку. Якщо такі пошкодження є на автомобілі, їх також слід негайно усунути.

Пошарпаний прибиральний інвентар

Зверніть увагу і на інструменти, якими ви прибираєте житло. Якщо вони знаходяться не в належному стані, вони також можуть відводити від вас гроші. Погодьтеся, набагато приємніше підмітати в хаті пишним віником, мити підлогу новенькою ганчіркою, витирати пил красивою щільною ганчірочкою. Зношений інвентар буде погано справлятися зі своєю функцією, а значить, навіть після збирання гроші дрібними струмочками будуть покидати ваш будинок.

Регулярно оновлюйте інструменти для прибирання в будинку. Особливо ретельно стежте за віником, адже з давніх часів цей предмет використовували для захисту будинку від негативу.

Сміття в гаманці та кишенях

Щоб вас не торкнулася бідність, регулярне прибирання потрібно проводити не лише в будинку, але і в гаманці, а також у кишенях одягу. Там ви завжди знайдете якусь дрібницю, непотрібні візитки, залишені записки та інший непотріб, серед якого часом і гроші складно відшукати. Ці речі потрібно нещадно викидати.

До речі, придивіться і до самого гаманця. У ньому не повинно бути дірок, він не повинен бути рваним, пом'ятим або деформованим. Гроші не будуть залежуватися в неохайному гаманці, а тому, регулярно міняйте його на новий і красивий. В нього гроші будуть притягуватися як магніт.

Негативні фотографії й картини

Ви звертали увагу, які картини та фотографії висять на ваших стінах? А які фото зберігаються у вашому фотоальбомі, в папках комп'ютера і телефону? На грошовий достаток впливає все, у тому числі й перераховані зображення.

Простудіюйте стіни будинку, фотоальбоми. Фотографії зі сценами насильства, з зображенням апокаліпсису і різною чортівнею мають бути негайно викинуті та видалені. Туди ж варто відправити зображення бідності, занепаду, розрухи, а також будь-які фотографії, які викликають у вас неприязнь, смуток чи розчарування. Замініть їх позитивними картинами, що викликають у вас приємні емоції. Вони будуть надихати вас на нові звершення і відкриття.

Зіпсовані символи багатства

У кожному будинку напевно знайдеться кілька символів багатства, які залучають до вас і ваших близьких фінансовий добробут. Це може бути грошове дерево або статуетка, що зображає бога, зв'язані червоною ниткою китайські монетки або прибита над вхідними дверима підкова. Всі ці символи процвітання мають бути доглянутими та мати належний стан.

Якщо на цих предметах з'явилися відколи, тріщини або вони зовсім зіпсовані, від таких символів достатку краще позбутися і замінити новими. Не варто жаліти їх. Суть не в кількості таких статуеток або квітів, а в їх стані. Навіть один символ багатства принесе вам бажане процвітання, якщо ви будете доглядати за ним!

Бережіть себе та будьте багаті не лише матеріально, але і духовно!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *