Щоб приховати реальний обсяг упаковки, молочники стали писати не «літри», а «кілограми»

Якщо раніше виробники просто трохи зменшували вагу або обсяг, сподіваючись, що покупець не помітить, то тепер починають діяти хитріші. На полицях почали з'являтися пачки сметани, кефіру, молока, на яких гордо написано «1 кг», або навіть меньше, інформує Ukr.Media.

Навіщо? Щоб приховати реальний обсяг товару, що продається. Зараз сильно дорожчає сировина, а цей трюк дозволить заощадити та не піднімати ціни.

«Маркетологи добре знають рівень знань фізики — більшість споживачів не здогадуються, що кілограм молока менше за літр молока. На цьому грають, і в певному сенсі це вводить в оману»

Один кілограм питного молока через високу густину займає приблизно 970 мл. Погодьтеся, 1 кг звучить приємніше ніж 970 мл. Сама упаковка залишається стандартного розміру, але через скорочення вмісту молочники отримують економію в 3%, що для великих компаній — величезна цифра.

Насправді це ініціатива постачальників та виробників, а торгові мережі не дуже хочуть збирати весь негатив від покупців нових упаковок. Тому що обурюватимуться люди саме в магазинах.

Щоб не вводити людей в оману, деякі магазини самостійно почали впроваджувати маркування цінників точної вартості кілограма або літра цього продукту. Це дає можливість покупцю оперативно порівняти та вибрати відповідний товар.

Шоколадки зменшилися зі стандартних 100 г до 72 г, корми для тварин сягнули 75 г, банки пива з 0,5 стали 0,43 л. При цьому візуально упаковка не змінюється. Такий трюк дозволяє такому товару виглядати вигідніше конкурента, адже ціна у них зростає, а у зменшених продуктів залишається незмінною.

І багатьом людям приємно зберігати ілюзію, що нічого не змінилося. Мовляв, купують таке ж молоко та ковбасу, як раніше. За тією самою ціною. А зміна обсягу та складу — це не так і важливо. Не треба тут розводити негатив, давайте краще думати про щось хороше!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *