Способи зайняти кота, який заважає вам працювати віддалено вдома

Відволікти котика від комп'ютера насправді нескладно. Адже його цікавить, перш за все, не техніка, а ви — а точніше, ви як джерело розваг. І варто підібрати йому цікаве заняття, як улюблений вихованець залишить вас у спокої, дозволивши спокійно доробити усі справи. Тривала присутність господаря вдома так само є стресом для домашніх тварин, як і для людей — особливо, якщо вихованець звик довго перебувати вдома сам. І ось кілька способів, як навчити його розважатися, не залучаючи у цей процес себе, інформує Ukr.Media.

Ближче до природи

Немає нічого більш захоплюючого для домашніх кішок, ніж спостереження за тим, що відбувається на вулиці, сидячи на підвіконні. Вікно — своєрідний телевізор для тварин, позбавлених багатьох вражень через постійне перебування у чотирьох стінах. Урізноманітніть життя вихованцеві, встановивши за ним годівницю для птахів, і ви "втратите" його як мінімум на кілька годин.

Технічний прогрес

Ви колись бачили, наскільки захоплено коти бігають за світлом лазерної указки? Впевнені, від такої розваги не відмовиться жоден вихованець — і ваша присутність при цьому зовсім не є обов'язковою. Йдеться про автоматичну лазерну установку, яка на деякий час відверне увагу вихованця від вас. Нехай собі бігає десь у вітальні — півгодини-годину на онлайн-зустріч ви зможете виділити. Тільки обов'язково звільніть простір для ігор — правила безпеки ніхто не скасовував!

Увімкніть "Кіт ТВ"

У багатьох відеострімінгових сервісах доступні спеціальні канали для домашніх тварин. Їх також можна замінити на загальнодоступні програми про живу природу. Вашій кішці може бути цікаво поспостерігати за життям білок, птахів і риб — хоча б деякий час. Як варіант, скачайте на планшет просту гру, де потрібно ловити мишок, які тікають. Чим не заняття?

Гра у хованки

Кішки обожнюють різні пригоди, а гра у хованки закладена у них самою природою (згадайте, як вуличні коти ловлять мишей). Щоб урізноманітнити дозвілля вихованця, підготуйте для нього квест з пошуком смаколиків. Сховайте щось таке, що не дуже сильно забруднюється, але дуже запашне у кімнаті або по усій квартирі, і почекайте, поки у кішки з'явиться її вроджений інстинкт мисливця.

Будуємо лабіринт

Чи є така кішка, якій не подобаються картонні коробки? Та вони від них просто у захваті! Для веселого проведення часу часто достатньо навіть однієї. Але деякі турботливі господарі примудряються збирати з непотрібних картонних коробок цілі замки і лабіринти для вихованців. Варто витратити на це один вільний вечір — а потім спокійно працювати, працювати…

Невелика жертва

Ще одна безпрограшна розвага для бешкетних і веселих котів — знищення рулону туалетного паперу. Має бути онлайн-нарада з колегами? Пожертвуйте чистотою у будинку і парою рулонів — збережете свої нерви.

Заведіть коту вихованця

Домашні тварини теж можуть страждати через самотність і нестачу уваги. Двоє вихованців — це вже команда. Двоє котів (а, можливо, кішка і собака) точно знайдуть, чим зайнятися разом. А віддалена робота — дуже вдалий час, щоб тримати процес їх адаптації один до одного під контролем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *