Ювелір створив справжній квест, сховавши золоті злитки. Тепер знайти його золото зможе кожна людина, яка цього забажає

Торговець із США зачинив свій ювелірний магазин, але зробив це вельми незвичайним способом. Усі прикраси і коштовності, які залишилися у ньому, не перейшли у власність американця — він вирішив поділитися ними з людьми. Правда, щоб отримати скарби, доведеться покликати на допомогу Індіану Джонса (і дочекатися відкриття кордонів), інформує Ukr.Media.

Житель штату Мічиган Джонні Перрі кілька років володів ювелірним магазином у рідному місті Вашингтон. Пережити карантин бізнесу американця не вдалося: люди припинили купувати прикраси.

Чоловік вирішив, що вигідніше буде закрити свою справу, ніж намагатися вижити під час кризи, про що і розповів дружині.

Проте Джонні не знав, як йому вчинити з коштовностями. У американця було два варіанти: перший — забрати їх собі і спокійно піти на безбідну пенсію, другий — набагато цікавіший.

Чоловік подумав, що непогано було б поділитися скарбами з іншими людьми, але зробити це незвичайним способом. Наприклад, розкидати їх по всьому штату і влаштувати квест.

Порадившись з дружиною, Джонні вирішив, що на пенсію у них вистачає грошей, а от дух пригод давно згас. У результаті чоловік з дружиною витратили чотири місяці, розкидаючи прикраси на мільйони доларів у різних місцях.

"Ми проходили через водоспади, струмки, сплавлялися на байдарках".

Перрі розповів, що людям доведеться шукати не лише кільця з сережками, але і золоті та срібні злитки, кожен з яких коштує приблизно чотири тисячі доларів.

Деякі щасливчики можуть натрапити на поклади діамантів чи інший антикваріат, який колекціонери куплять за кругленьку суму.

"Якщо у вас є трохи дотепності і жага пригод, ви швидко знайдете скарби. Я не думаю, що це все триватиме більше тижня".

Старт квесту заплановано на 1 серпня. У призначений день учасники отримають підказки у вигляді головоломок, загадок і карт. Сам Джонні вже дав маленьку підказку майбутнім шукачам — обрані ним локації пов'язані з його життям у шлюбі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *