В які дні народні прикмети забороняють рахувати гроші

З давніх часів люди пов'язували певні дні з різними енергіями та впливом на життя, інформує Ukr.Media.

Приміром, існують дні, коли можна починати нові справи та ризикувати. А також існують дні, в які не варто рахувати гроші, адже через це вони можуть почати "йти".

Понеділок

Понеділок вважається днем нового початку тижня. Якщо витрачати гроші в цей день, то це може призвести до нераціональних витрат.

Середа

Середа вважається днем стабільності та врівноваженості. Розрахунки цього дня можуть порушити цю стабільність. Цього дня можна планувати і будувати нові плани.

П'ятниця

П'ятниця — це завершальний день робочого тижня. Вважається, що якщо витратити занадто багато в п'ятницю, то це може призвести до того, що багатство піде так само швидко, як і прийшло. У п'ятницю важливо робити тільки раціональні покупки, попри те, що хочеться трохи розслабитися.

Субота

Субота — день для відпочинку і відновлення. Проводити фінансові операції цього дня вважається поганим знаком, оскільки це може порушити спокій і гармонію в житті.

Неділя

Неділю потрібно проводити в колі своєї сім'ї, намагаючись досягти гармонії та розуміння.

Розрахунки в цей день можуть вважатися неповагою до цінностей сімейних стосунків і миру в домі.

Під час свят

Існують певні дні, коли заборонені матеріальні турботи. Приміром, на Великдень рахувати свої гроші та будувати нові плани точно не варто, бо це може призвести до невдач і проблем у житті.

Дні місячних фаз

Дехто пов'язує місячні фази з фінансовими успіхами і невдачами.

Вважається, що Молодик і повний Місяць можуть впливати на наші фінансові рішення і витрати. Краще дочекатися, коли Місяць стане стабільним, а тільки потім виконувати фінансові операції.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *