В який день потрібно купувати гаманець, щоб в ньому водилися гроші

Гаманець є популярним аксесуаром, який є у кожного. Будь-яка людина купує таку річ, яка її подобається, робить це тоді, коли захочеться. Але останнє варто переглянути, дещо змінити підхід до вибору згаданого предмета, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що для покупки гаманця підходять не всі дні. Далі буде розказано, коли можна і не можна купувати цю річ.

Зростаючий Місяць

Цей час є ідеальним для вибору і покупки гаманця.

Якщо річ буде придбана в період зростаючого Місяця, то і доходи її власника будуть неухильно зростати, капітали свої він буде примножувати. Потреби він не відчуватиме ні в чому, в борги він теж не буде влазити.

19, 26 і 29 місячна доба

У ці періоди не варто навіть думати про покупку гаманця. Можна разом з ним придбати і невдачі, які будуть переслідувати у всіх справах.

Не варто робити таку покупку і в Молодик, в повний Місяць, під час затемнень. Цим можна тільки біди і сльози в життя залучити.

Четвер

Він є оптимальним днем для покупки гаманця. У четвер гроші найлегше заробляти, оскільки удача в цей період часто супроводжує всіх. Якщо індивід купить гаманець в четвер, то точно стане заможним, не буде постійно в чомусь собі відмовляти, обмежувати себе в необхідних речах.

Наведеними рекомендаціями потрібно користуватися завжди. В такому випадку багатство і удача завжди будуть супроводжувати індивіда.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *