Вчителька показала дітям фото з нареченою і втратила роботу, але вона помстилася школі, а заодно заробила грошей

Викладачка показала учням фотографію зі своєю нареченою під час вступної презентації, і батьки хлопців не оцінили цей жест. Жінку відсторонили від роботи, але вона з таким станом справ миритися не стала і пішла в суд. Тепер в її особовій справі немає запису про звільнення, а на її рахунку з'явилися 100 тисяч доларів, інформує Ukr.Media.

Стейсі Бейлі, 33-річна вчителька з США, була відсторонена від роботи за фотографію зі своєю партнеркою, але добилася для себе справедливості в суді. За свою кар'єру викладачки малювання жінка двічі вигравала нагороду «Учитель року» початкової школи. Зробити вимушену перерву в роботі їй довелося через скарги батьків учнів, які звинуватили її у пропаганді гомосексуальності.

У вересні 2017 року Стейсі представилася дітям з допомогою невеликої презентації про себе, в якій показала своє фото з нареченою Джулією Васкес. На знімку обидві жінки в костюмах рибок з мультика «У пошуках Немо».

Але батькам дітей це не сподобалося, і вони поскаржилися адміністрації школи на вчительку, яка «обговорює свою орієнтацію з учнями початкових класів».

Сама жінка не згодна з тим, що така претензія доречна.

"Коли вчителька радісно оголошує учням початкових класів, що вона і її чоловік чекають дитину, чи означає це, що він говорить щось неприпустиме дуже маленьким і вразливим дітям? Чи оголошує вона тим самим про свою орієнтацію? Чи показує вона таким чином свої політичні погляди? Звичайно ні. Вона просто ділиться фактами свого життя".

Стейсі вирішила боротися за своє право викладати і подала судовий позов.

Федеральний суддя США ухвалив, що справу про дискримінацію та порушення її конституційних прав може бути продовжено. А адвокат вчительки Джейсон Сміт оголосив, що судовий процес завершився. Тепер незалежний шкільний округ повинен видалити запис про відсторонення з особистої справи Стейсі Бейлі, забезпечити співробітникам обов'язковий тренінг з проблем ЛГБТ і методом загального голосування вирішити, чи варто внести дискримінацію за орієнтацією у свої анти-дискримінаційні правила. Також шкільний округ зобов'язаний виплатити вчительці та її адвокату компенсацію в розмірі 100 тисяч доларів. Стейсі і Джулі, які вже одружилися, планують пожертвувати 10 тисяч доларів на благодійність, щоб допомогти школярам з нестандартною орієнтацією. Джейсон Сміт збирається віддати таку ж суму в правозахисну організацію".

"Якщо ви працює в шкільному окрузі і думаєте, що можете втратити роботу через вашу орієнтацію, я сподіваюся, ви згадаєте моє ім'я і двічі подумаєте", — сказала вчителька.

Зараз Стейсі працює вже в середній школі, вона отримала це місце через вісім місяців після відсторонення. У інтерв'ю вчителька зізналася, що їй було непросто знову повернутися до роботи. Вона переживала, як учні сприймуть той факт, що вона була усунена від роботи в попередній школі через свою орієнтацію. Але даремно: у її перший день до неї в кабінет прийшли привітатися 15 ЛГБТ-підлітків, хлопці навіть принесли їй смачненького.

А коли Стейсі вела свій перший урок, щоб представитися учням, вона включила ту саму презентацію, з-за якої її усунули.

Останні кілька років були сповнені стресу через втрату роботи та судові тяжби, але вчителька не шкодує про це.

"Навіть якщо ви відчуваєте себе маленьким і вас примушують відчувати себе ще менше, ви можете постояти за себе і щось змінити".

Жінка планує перетворити свій клас в таке місце, де жодна дитина не відчуватиме себе ізольованою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *