Як швидко продати те, що вам потрібно продати і мова не лише про товари чи послуги

Все наше життя на 90% складається із продажу. Ми продаємо себе партнерові у відносинах, щоб він щодня робив вибір на користь нашої кандидатури, ми продаємо себе нашим дітям, щоб вони любили нас і дбали про нас у відповідь, ми продаємо себе, влаштовуючись на роботу і коли просимо у начальника підвищення, інформує Ukr.Media.

Ми постійно себе продаємо. І річ не про гроші, як ви зрозуміли. Щоразу, коли ви переконуєте людину зробити так, як вам потрібно, ви теж продаєте їй свої пропозиції, наміри, бажання, думки тощо.

І є лише один спосіб переконати людину купити те, що ви продаєте. Це побудувати довіру навколо вашої пропозиції.

Тепер як це зробити. Як будувати навколо себе довіру⁉️

✅ Будьте ясними та зрозумілими в тому, що ви пропонуєте (продаєте). Людина має завжди чітко розуміти свою вигоду.

Якщо ви хочете переконати когось у чомусь, вам потрібно чітко висловити свою думку, так щоб інша людина зрозуміла, що саме ви пропонуєте, і яка вигода від цього їй. Це може стосуватися як продажу товарів чи послуг, так і переконання друзів або членів сім'ї в чомусь.

"Ви продаєте автомобіль і чітко пояснюєте покупцеві всі його характеристики, переваги та те, як саме ця модель відповідає його потребам і стилю життя. Ваша чіткість допомагає покупцю зрозуміти, чому саме цей автомобіль варто купити".

✅ Обов'язково наводьте докази того, що ви пропонуєте. Навіть якщо ви переконуєте дитину з'їсти кашу або друга сходити подивитися фільм, який ви хочете подивитися, треба наводити докази вигоди.

Це може бути статистика, відгуки, факти або будь-яка інша інформація, яка підтверджує вашу точку зору. Навіть у повсякденних ситуаціях, таких як переконання дитини їсти здорову їжу, докази можуть бути корисними.

"Ви хочете переконати свою дитину з'їсти овочевий суп. Ви пояснюєте, що в ньому є вітаміни, які зроблять її сильною і здоровою, і показуєте картинки здорових і сильних героїв мультфільмів, які також їдять овочі".

✅ Будьте точні в тому, що ви кажете. Якщо ви обіцяли людині щось зробити, то ваші слова не повинні розходитися зі справою.

Якщо ви обіцяли щось зробити, вам слід це виконати. Це допомагає побудувати довіру до вас як до особи, яка стоїть за своїми словами. Це важливо не тільки в бізнесі, але й у відносинах з друзями та родиною.

"Ви обіцяли своєму другові допомогти з переїздом у суботу. Незважаючи на те, що у вас з'явилися інші плани, ви все одно приходите допомогти, так як це було обіцяно. Ваша точність і дотримання слова зміцнюють довіру вашого друга до вас".

Загалом, ці три пункти формують основу для побудови довіри в будь-якому виді взаємодії, чи то в особистому житті, чи в професійній сфері. Чіткість, докази та точність є ключовими компонентами успішного спілкування та переконання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *