Влада Майамі інвестує мільярди доларів на боротьбу з природними катаклізмами

Майамі витратить мільярди доларів на боротьбу з постійними повенями. Мер округу Майамі — Дейд Даніелла Левін Каваа заявила, що уряд буде захищати території, найбільш постраждалі від підвищення рівня моря в сезони ураганів, інформує Ukr.Media.

"Ми повинні приділяти особливу увагу відновленню, збереженню і захисту цього священного простору. Тому ми будемо разом інвестувати мільярди доларів на збереження нашої інфраструктури", — заявила вона.

Програма відновлення включатиме будівництво низинних доріг, а також гідроізоляцію та перетворення широко використовуваних септиків Південної Флориди в каналізаційні системи.

Цей район з великими водно-болотними угіддями є одним з найбільш схильних до ризику від підвищення рівня моря. Проблема стоїть настільки гостро, що під час літнього сезону дощів, будинки та автостоянки постійно затоплені.

Курортне місто Майамі-Біч, що входить до складу округу Майамі-Дейд, вклало мільйони доларів у підвищення рівня багатьох своїх вулиць у 2016 році. І деякі приватні підприємці запропонували креативні, хоча і дорогі способи адаптації до природних катаклізмів.

Наприклад, деякі жителі Майамі будують плавучі будинки, які витримують повені. Такий будинок оцінюється в 5,5 мільйона доларів. Це виглядає як будинок, але технічно це човен.

Плавучий будинок має дах з сонячних панелей, і він залишається повністю функціональним в момент катаклізмів завдяки чотирьом гідравлічним стовпам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *