Як вибрати генератор на дачу?

Як вибрати генератор на дачу?
Як вибрати генератор на дачу?

Власники дачних будинків знають, з електроенергією за містом може бути різне. Несприятлива погода — вітри, грози, заметілі можуть надовго залишити без світла. В таких умовах придбати генератор — це необхідність. Цей технічний пристрій, забезпечить вас електроенергією в будь-яких умовах.

Можливості сучасних генераторів

Сучасні переносні електростанції — це досить потужні прилади. потужні, вони здатні забезпечувати не лише освітлення в будинку та на вулиці, але й підтримувати роботу електротехніки. Ви зможете дивитися телевізор, пилососити, готувати їжу на електроплиті, а холодильник і морозильна камера підтримуватимуть температуру. 

Звісно, генератори бувають різної потужності, різного типу запуску та працюють на різних типах пального. Варто бути готовим, якщо потрібна велика потужність, то заплатити доведеться більше. Якщо ж потрібно лише підтримувати освітлення і роботу невеликих приладів, то достатньо маленького генератора, який буде більш доступний по ціні.

Види генераторів

В залежності від типу пального, який необхідний для роботи технічного пристрою розрізняють:

В залежності від типу запуску:

  • Ручний стартер;
  • Електричний стартер;
  • Автоматичне введення резерву ATS (АВР).

Генератор типу запуску АВР найкращий варіант. Як тільки зникає основне джерело живлення спеціальний комплекс автозапуску перемикає навантаження на резервне. Це забезпечує безперервне живлення і виключає можливість перебоїв. 

Інверторний генератор

Генератор інверторного типу — ідеальне рішення для дачі за містом. Перевагою такої електростанції є чистота і стабільність напруги, яку він видає. Інвертор здатний перетворювати змінний струм на постійний, і навпаки. Сталий струм — це запорука безпеки для побутової техніки. 

За якими критеріями робити вибір

Перед тим, як купити генератор варто звернути увагу на такі критерії:

  • Потужність;
  • Тип запуску;
  • Кількість фаз;
  • Ціна;
  • Компактність;

Для того, щоб придбати генератор необхідної потужності, враховуйте всі прилади, які будуть до нього підключені. Для цього потрібно помножити потужність приладу на показник пускового струму.

Наприклад, для запуску пилососу, потужністю 2 кВт потрібно: 2х1,5=3 кВт. Якщо ресурс генератора буде мати нижче значення, прилад не працюватиме.

Генератори бувають однофазні (220 В) та трифазні (220/380 В). Варто зазначити, що для дачі достатньо однофазної електростанції, яка також буде більш доступною по ціні.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *