«Укрзалізниця» пропонує стягувати плату за користування вантажними вагонами

В «Укрзалізниці» планують ввести нову методику визначення плати за користування своїми вагонами. Вважають, що це відіб'є бажання підприємців «перетворювати вантажні вагони як склади на колесах». Але бізнес налаштований стосовно таких заходів жорстко і вважає, що це не більше ніж спроба струсити з них більше грошей, інформує Ukr.Media.

Парадокс полягає в тому, що створювати «склади на рейках» підприємців спокушає подобова ціна зберігання товару у вагонах. Зараз вона становить 88 грн, а, наприклад, на елеваторі за цю послугу доведеться віддати 120 грн, розповідає директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев. Таким чином компанія отримує фінансову вигоду від заповненості вагонів, які можна було б використовувати для інших операцій.

Виходячи саме з таких міркувань, правління компанії прийняло 26 квітня рішення про затвердження порядку визначення плати за користування власними вагонами під час виконання вантажних операцій.

Більш детально суть змін директор з розвитку компанії пояснив на своїй сторінці в Facebook.

«Плата за користування власними вагонами перевізника при виконанні вантажних операцій складається з 2 частин: по-перше, за використання вагонів при виконанні вантажних операцій і, по-друге, за перенесення терміну наступної вантажної операції. Ми зробили та пропонуємо ринку справедливий продукт, який дає можливість найбільш відповідальним уникнути плати взагалі. До 6 годин включно оплату брати не будемо. До цього стягувалася з 0,5 години. Крім того, прогресивна частина плати тепер буде братися з 49-ї години, а вже з 22-ї години клієнт повинен платити», — пояснював Рязанцев.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *