Чому не варто боятися залишитися без грошей

Безумовно, гроші — це елемент щастя. Без них дуже важко бути щасливим, а з ними відчуваєш себе добре, в безпеці, і купити можна практично все і всіх, інформує Ukr.Media.

Однак в будь-який момент може статися, що грошей не залишиться. Вас звільняють з роботи, або бізнес закривається тощо.

Саме в такі моменти ви згадуєте, що і без грошей можна бути щасливими. Більш того, приречене безгрошів'я вчить деяких речей, які надалі допоможуть уникнути фінансової катастрофи.

Визначаються пріоритети

Нам здається, ніби ми знаємо, яка річ зробить нас щасливими, але чи так це насправді? Що робить вас щасливими? Машина? Будинок? Якась блискуча річ, звана трофеєм?

Все це нісенітниця: комусь для щастя потрібна пляшка пива і щоб ніхто не чіпав. Тільки не всі це розуміють. Клепають гроші, орють як раби на галерах, а задоволення немає.

Все від того, що в нашу голову вбитий злощасний стереотип, начебто без великих грошей щастя бути не може.

Однак одного дня все благополуччя впаде, і ви залишаєтеся віч-на-віч зі своїми дорогими дрібничками та люблячою людиною, яка підтримає вас навіть в той момент, коли дно світобудови пробито.

Виявляється, ваше щастя в цій людині й в кішці, які дали віру в себе і стали стимулом піднятися з колін і відреставрувати власну велич. В такий момент розумієш, що це для них, а не для себе.

Зрештою, якщо у вас з обличчя не сходить посмішка, а в кишені пара сотень до зарплати, то чому ми повинні називати вас невдахою, адже ви щасливі.

Бюджет стає необхідністю

Більшість людей абсолютно не вміють розпоряджатися власним капіталом. Тому і придуманий шлюб — щоб ви не заходили у своїй безтурботності надто далеко. Шлюб — своєрідний стоп-сигнал, який не дозволить вам витрачати необдумано. Тому що головне правило годувальника родини: скільки не працюй, а на себе все одно не залишиться.

Коли доводиться ділити бюджет на двох, а то й на трьох, то ставишся до покупок суворіше. Ви думаєте про бюджет, плануєте його, оскільки грошей залишилося небагато, а смоктати лапу не хочеться.

Всі люблять говорити, що одружаться, коли будуть заробляти багато, а на ділі все виходить абсолютно інакше. Тому, щоб не зіштовхувати себе і ближніх з власною безпечністю, привчіть себе піклуватися про бюджет з ранніх років.

Ми розуміємо, що навколо багато спокус, але треба себе стримувати, щоб в лиху годину безгрошів'я не залишитися без коштів. Плануйте бюджет, ви вже доросла людина що живе без мамки. Пора дорослішати.

Приречене прозріння

Коли ви опиняєтеся у фінансовій дупі, то несподівано знаходить прозріння. Виявляється, навколо повно непотрібного мотлоху і речей, без яких легко прожити. Полуда спадає з очей, і погляду відкриваються мільйони способів заощадити.

Виявляється, чорний хліб за 8 гривень навіть смачніше хліба за 15. Несподівано починаєте добре розбиратися в повсякденних дрібницях, які валяються прямо у вас перед носом, починаючи від товарів у своїй продуктовій корзині й закінчуючи тарифами на телефоні.

Виявляється, не обов'язково спускати стільки грошей на послуги, якими ви не користуєтеся. А все від того, що зайвих грошей не стало. Комусь щастить, вони від народження скнари, а хтось усвідомлює ціну речам тільки втративши все.

Є інші речі, крім роботи

А чи варто віддавати себе повністю роботі, забувши про сон, відпочинок, подруг і друзів, щоб вас через деякий час скоротили та викинули на вулицю?

Сидите біля розбитого корита, в красивому піджаку і з спогадами про круту роботу, і розумієте, що згадати-то, загалом, і нічого.

Життя пронеслося повз, а останнім весела згадка датується чорт знає яким роком! Весь цей час ви не жили, а тільки працювали.

І чим це обернулося? Час компенсувати прокляті роки простими радощами.

А коли все налагодиться і гроші повернуться в кишені, ви будете витрачати їх на особисті враження і подорожі, а не на дорогі дрібнички.

По-людськи все правильно

Грошові знаки вже багато-багато років псують людський розум. Одержимість грошима послаблює людські стосунки, викликає недовіру і провокує конфлікти.

Коли у вас багато грошей, ви сприймаєте світ трохи викривлено, намагаючись сховатися від голодранців, несправедливості та бруду у своєму розкішному маєтку.

Приблизно таке відчуваєш, коли приїздиш у відсталу країну і знімаєш номер в розкішному готелі, щоб не бачити злидні. А коли вам ховатися нікуди, ви починаєте бачити перед собою людей, чим вони живуть, і знаходите пояснення їхньої поведінки.

На жаль, не у всіх багатіїв є талант залишатися людиною, навіть якщо відтягує кишеню солідна пачка грошей. Сподіваємося, у вас вийде.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *