Даючи гроші в борг, уникайте цих чисел у сумі, а то збіднішаєте

Магія грошей дуже не любить, якщо в сумі, що позичається, з'являються певні цифри. Варто дати трохи менше, або більше. Але нехтувати золотим правилом нумерології не можна — пошкодуєте, інформує Ukr.Media.

Нумерологи впевнені: великі суми грошей мають сильний потенціал і енергію. Не можна нехтувати цими знаннями, якщо хочете дати у борг, вкласти чи зайняти. Одна помилка може спричинити всю фінансову сферу. І є кілька особливо небезпечних чисел, яких варто уникати.

Якщо у вас сума з однією цифрою та безліччю нулів, то визначити значення за нумерологією просто — треба подивитися розшифровку. В інших випадках слід привести значення до одного простого числа шляхом додавання.

Наприклад, 435 000 — це 4+3+5+0+0+0 = 12 = 1+2 = 3.

Цифри 3, 6, 8

У нас вийшла цифра 3 (а ще є 6 і 8) — це числа багатства. Якщо вони виходять при розрахунку, суму сприятливо давати в борг.

Цифри 4, 5, 9

Також можна позичити, коли підсумок становить 4, 5 або 9 — це нейтральні числа.

Цифри 1, 2, 7

Також є і "цифри бідності". Якщо вони вийшли в загальній сумі кількості грошей, з якими ви плануєте взаємодіяти, тобто давати в борг, краще відмовитися від витівки. За це відповідають 1, 2 і 7.

Одиниця, що вийшла, не принесе нічого хорошого. Це негрошове число — і чекати на доходи не варто. Жодного позитивного результату в результаті ви не отримаєте. Тому суму, при складанні якої вийшла цифра 1, не треба давати і позичати, а також вкладати в щось.

Двійка — число бідності, порожніх витрат та економії. Важливо знати, що цифра 2 також символізує обман та крадіжку. Сума грошей, яку ви збираєтеся позичити із сумою спільного знаменника два, не несе гарантії, що вам повернуть фінанси. До того ж такі гроші можуть принести біди і самому позичальнику.

Багатьма улюблена цифра 7, яка вважається синонімом удачі та багатства, у плані фінансів працює зовсім навпаки. Сімку максимально несприятливо використовувати як заощадження. А також не варто брати або позичати суму грошей, якщо при її перевірці у вас вийшла цифра 7.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *