Фінансова удача: ось які предмети потрібно покласти в гаманець, а які викинути негайно

Є різні ритуали, що привертають добробут, і багато які з них пов'язані з вмістом гаманця. Вірити чи ні в такі прикмети — особиста справа кожної людини, але чи знаєте ви, що побутова магія поширюється не тільки на прикмети, які приносять фінансову удачу? Є цілий список речей, яких не повинно бути в гаманці в жодному разі, інформує Ukr.Media.

У XXI столітті ми дедалі рідше користуємося готівкою — розрахунок купюрами і монетами замінили карти, перекази за QR-кодом і тому подібні технології. Однак гаманець або портмоне, як і раніше, носять із собою майже всі. І, якщо ви вірите у прикмети, дізнайтеся, як правильно "зарядити" цей аксесуар, щоб він приманював багатство.

Що покласти в гаманець для залучення грошей?

Доброю прикметою вважається носити з собою купюру або монету зі свого першого самостійного заробітку.

Також багато хто носить:

  • "нерозмінний" долар,
  • червону нитку,
  • грошову мишу або лопатку — спеціальний мініатюрний сувенір-оберіг.

Викиньте негайно: ці предмети не можна тримати поруч із грошима

…і банківськими картками — як еквівалентом готівки!

Фахівці з домашньої магії дають такі поради. Не можна тримати в гаманці фотографії — навіть якщо ви дуже любите своїх дітей чи інших близьких. Кожен фотознімок має власну енергію, вона порушує й послаблює зв'язок з енергією фінансів.

З гаманця потрібно прибрати все, що поламано — тому там не варто зберігати дрібні речі, які потребують ремонту, некомплектні деталі тощо. Сухим квітам також не місце в портмоне, як і локонам волосся — вони несуть "мертвий" заряд.

І, нарешті, з гаманця потрібно рішуче витрусити все, що протерміновано — старі картки, забуті чеки, давні записки. Усе це заважає багатству постукати у ваш дім.

І, до речі, про картки — навіть якщо ви розплачуєтеся виключно ними, все ж таки зберігайте у гаманці хоча б кілька монеток і купюру. А ось набивати гаманець усілякою всячиною точно не потрібно — потрібен вільний простір, щоб у ньому завелися гроші!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *