Як зробити покупку, щоб це придбання служило довго, а ви не зубожіли

Щоб торгова угода була вдалою, а річ довго служила і приносила радість, народні прикмети радять дотримуватися кількох правил, інформує Ukr.Media.

Не купуйте нічого на останні гроші

Навіть якщо дуже хочеться купити якусь річ, не варто витрачати всі кошти. Роблячи так, накликаєте на себе фінансові проблеми. Народні прикмети кажуть, що грошей не вистачатиме доти, доки куплену річ не зносите і не викинете. Обійти погану прикмету можна, залишивши в портмоне хоча б копієчку, а ось якщо після обновки залишилася пристойна сума, то в домі буде достаток.

Згідно з повір'ями, витратити все до останнього можна і потрібно, якщо ви виграли в лотерею. Вважається, що куплені на ці кошти речі прослужать довгий час і будуть в радість, але купувати їх потрібно відразу ж після виграшу.

Не купуйте у жадібних продавців

Щоб не накликати на себе біду, не укладайте торговельну угоду з жадібним продавцем, інакше заразитеся його жадібністю і накличете на себе бідність.

Не купуйте у продавців однієї з вами статі

Щоб обновка була вдалою, народні прикмети радять вибирати товар у продавця протилежної статі. Предмет, який жінка купує в жінки, а чоловік — у чоловіка, приноситиме невдачі.

Торгуйтеся, тільки шапку зніміть

Багато хто вважає, що торгуватися — це моветон, проте прикмети кажуть: торгуйтеся, щоб збити ціну, але водночас зніміть головний убір і витріть ним лоб, тоді угода завершиться на ваших умовах.

Обмийте

Щоб придбання приносило радість і добре служило довгі роки, його обов'язково потрібно обмити. Це марновірство виникло зі старовинного повір'я ритуального характеру. Коли людина здійснювала вигідну угоду або купувала дорогий товар, вона обов'язково збирала за накритим столом усіх сусідів. Застілля слугувало відкупом від можливої сусідської заздрості та пристріту.

З розвитком міст і соціальним відчуженням, обмивати покупку стали кликати не сусідів, а рідних і друзів. Сьогодні початкова причина забулася, а традиція залишилася — "обмивають" не щоб не заздрили, а щоб річ служила своєму господареві довго і радувала його.

Найвдаліші покупки — у середу і четвер

Народні повір'я свідчать: щоб угода була вдалою, вирушайте в магазини в середу і в четвер, але тільки не в тому разі, якщо вам цього дня видали зарплату. У день зарплати не витрачайте ні копійки. Вважається, що якщо получка цілою і неушкодженою "переночує" в домі, то фінансове благополуччя в цих стінах обов'язково буде.

Найневдалішим для покупок вважається понеділок — новий предмет принесе із собою конфлікти і сварки.

Не купуйте речі з других рук

Прикмети не рекомендують купувати речі, що були у вжитку. Вони зберігають енергетику господаря, а з нею ви забираєте чужі біди і хвороби. Вважається, що на дорогі предмети, як-от авто і коштовності, скидають прокляття і невдачі. Якщо продавець запитує: "Береш авто і все з ним?" — це означає, що хитрістю вам намагаються передати те, що ви купувати не збиралися.

Якщо ви все ж узяли предмет б/в, і вас почали переслідувати проблеми, священник має освятити купівлю (будинок, автомобіль); зняти негатив з одягу та коштовностей допомагають спеціальні ритуали та замовляння з проточною водою.

Не давайте гроші продавцеві просто в руки

Народні повір'я не радять передавати гроші з рук у руки, так можна обміняти свою удачу на чужі проблеми. Розплачуючись, покладіть купюру правою рукою на спеціальну підставку, прилавок або стіл; забираючи здачу, беріть її з підставки лівою рукою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *