Якщо людині «фатально» не щастить з грошима, то справа, ймовірно, може бути в психологічних установках, отриманих в дитинстві

Існує цілий тип людей, яким фатально не щастить з грошима. Однак списати фінансові невдачі на мінливості долі простіше простого, тоді як існує спосіб стати людиною, яку, що називається, гроші люблять, інформує Ukr.Media.

"Невезіння" з грошима пов'язано з внутрішніми установками, отриманими ще в дитинстві.

У деяких сім'ях гроші вважаються предметом негідним уваги, "брудним". Ваші батьки могли відгукуватися про багатих людей зі зневагою, як про жадібних і безпринципних "мішках з грошима". З такими установками вам складно буде вибудувати власне здорове ставлення до грошей.

Через подібну модель поведінки, людина навіть раптом запозичивши велику суму, підсвідомо зробить все, щоб від них позбутися. Однак розв'язати цю проблему можна. Для цього необхідно опрацювати і замінити установки, щоб гроші сприймалася не як щось соромне і порочне, а як чесне і гідне.

Розібравшись у вашій особистій "грошовій історії", ви зрозумієте, які установки заважають вашому матеріальному успіху, і поступово навчитеся використовувати інші моделі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *