Якщо на ваш рахунок несподівано прийшли гроші, негайно йдіть в банк і ось чому

Як відомо, сьогодні все більш поширеними стає шахрайство з банківськими картками і рахунками. Зловмисники придумують все нові схеми обману, щоб заволодіти чужими грошима. Однією з таких схем є несподіване для вас поповнення вашого рахунку, інформує Ukr.Media.

Що ж робити? Якщо на вашу карту прийшли гроші, походження яких вам невідомо, будьте пильні. Зазвичай в цьому випадку вам починають надзвонювати, кажучи, що помилково перевели, і дуже наполегливо просять повернути гроші на їх рахунок. Постарайтеся цього не робити. Краще підіть в свій банк і порадьтеся, що можна зробити.

Дуже поширеною стає ситуація, коли громадянам на рахунок приходять мікропозики без їх відома, без заяви на них оформляється кредит. Ось що в такому разі необхідно зробити:

"Якщо ви опинилися в подібній ситуації, вам треба відвідати свій банк і зафіксувати даний факт. Там же треба написати заяву про помилковий платіж".

Недобросовісні громадяни та організації користуються низькою фінансовою грамотністю простих громадян. Тому необхідно підвищувати свій рівень грамотності в цій сфері.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *