IKEA почала набирати співробітників в Україні

Відома шведська компанія по виробництву товарів для дому IKEA почала набір співробітників в український підрозділ. Про це свідчить відповідне оголошення компанії на українському сайті з пошуку роботи, інформує Ukr.Media.

В оголошенні сказано, що компанія IKEA шукає в Україні фахівців відділу продажів, логістики, дизайнера інтер'єру, а також менеджмент для центру підтримки клієнтів.

Про намір IKEA вийти на український ринок стало відомо в 2017 році. Голова правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого заплановано на кінець 2017 року в Голосіївському районі Києва.

Крім того, шведська компанія запрошувала до співпраці українських постачальників дерев'яних меблів та комплектуючих до неї. Пізніше стало відомо, що ІКЕА має намір впродовж 1-2 років відкрити перший об'єкт у Києві. У лютому ЗМІ повідомляли, що IKEA відкриє магазин в Україні до кінця 2018 року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *