Кольори щастя і достатку: які кольори в будинку здатні привернути удачу в життя людини

Для залучення фінансового потоку, щастя й удачі хорошої енергії буває недостатньо. Корисно додати кілька кольорів в інтер'єр вашого будинку, оскільки вони спонукають людей до дій, сприяють гарному настрою і притягують гроші, інформує Ukr.Media.

Жовтий

Цей колір покращує настрій і сприяє гарним емоціям. Також вважається, що жовтий покращує інтелектуальну діяльність, посилює уяву і допомагає нестандартно мислити, на чому можна заробити.

У будь-якому місці вашої оселі вашої квартири, чи то стіни, чи то елемент декору, цей колір приверне щастя та радість.

Коричневий

Цей колір символізує стабільність як у матеріальному, так і в емоційному плані. Коричневий позитивно впливає на здоров'я, гармонію в сім'ї та притягує гроші.

Рожевий

Рожевий уособлює ніжність, м'якість, чуттєвість і романтичність. До того ж вважається, що рожевий бореться зі стресом і роздратуванням, усуває спалахи гніву і допомагає досягти гармонії у стосунках із членами сім'ї.

Червоний

Яскравий колір, що має потужну енергетику. Червоний притягує в дім удачу, процвітання, славу. Однак слід бути обережними і не зловживати червоним, оскільки він здатний розпалювати сварки.

Якщо дуже хочеться оформити інтер'єр кімнати в цьому кольорі, то нехай це буде вітальня, оскільки саме в цій зоні енергія вільно циркулює.

Білий

Білий очищає енергетику в домі та створює спокійну й безтурботну атмосферу. Це допоможе розслабитися і сконцентруватися на виконанні різних завдань.

Синій

Синій обов'язково має бути присутнім у кімнаті, де ви працюєте. Цей колір бореться зі стресом, тому важливо зберігати спокій і порядок під час роботи.

Він сприяє стабільності та допомагає сконцентруватися на поставлених завданнях. Чудово підходить, як предмет декорації або фон стін.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *